51

Odp: Czego oczekujemy

na kartuzy.info/forum/ byla opcja 'nieprzeczytane posty' i wszystko ladnie dzialalo, wiec nie wiem czemu na nowym forum tego nie zachowano

52

Karolcia napisał/a:

znowu to samo

Z drugiej strony to może i dobrze ponieważ nie muszę czytać wklejek celepina lol

-- // --

53

/Di napisał/a:

wiec nie wiem czemu na nowym forum tego nie zachowano

z tego co wiem to jest inna wersja i nie było takiego dodatku
dlatego tego nie załadowano wink

Pogodnego dzionka big_smile

54

Mażą mi się kursy , no przynajmniej jakieś stosowne podpowiedzi , żebym był lepszym moderatorem. Jak do tej pory nie uzyskałem tej wiedzy od Portalu.

-- // --

55

Drab napisał/a:

Mażą mi się kursy , no przynajmniej jakieś stosowne podpowiedzi

lol:lol::lol::lol::lol:
Musisz wystąpić z petycją do Stefana.
Ale on bardzo zajęty ostatnio, więc może dopiero w semestrze jesienno-zimowym się załapiesz wink
Ja myślę, że świetnie sobie radzisz i wystarczy kilka godzin samokształcenia.
No chyba że ma to być kurs w małych grupach..:P
Połączony z ożywioną dyskusją i degustacją lol

56

Kopikopczyk napisał/a:

No chyba że ma to być kurs w małych grupach..tongue
Połączony z ożywioną dyskusją i degustacją lol

jak tak to drab oplaci czesne, a ja za to zorganizuje materialy dydaktyczne ^^

57

/Di napisał/a:

a ja za to zorganizuje materialy dydaktyczne

Do ożywionej dyskusji ma się rozumieć roll lol

-- // --

58

Cóż może wyrządzić tekst napisany w chwili odruchu , emocji. Może i dobrze , że kapija odpowiedział mi :

kapija napisał/a:

Swoją drogą - Drab - skutecznie eliminujecie z forum ludzi, którzy chcą coś pokazać.

Chciałbym być lepszym moderatorem niż do tej pory  i mieć jakieś podpowiedzi , na razie poruszam się jakbym był ślepy.
I niech mnie Neptun na swój trójząb nabije, niech ośmiornica swymi mackami oplącze a kraby  niech mi oko wyżrą jeśli zrobiłem to umyślnie co kapija napisał.

-- // --

59

pokaż im ile jesteś wart, że coś więcej niż poprawiacz literówek...albo zrezygnuj z funkcji skoro i tak nic nie znaczysz a nie masz żadnego wpływu na kształt tego forum po co to ciągnąć....prawdziwego mężczyznę poznaje się nie potym jak zaczyna tylko po tym jak kończy...

http://alisonhmade.blogspot.com/

60

A znasz bajkę o słonku i wietrze, ja jestem z natury przekorny i czym nie koś bardziej nagabuje tym bardziej chcę zostać. Tutaj chociaż nic nie dostałem ale nikt mi nie mówi żebym odszedł czy został. Więc póki co ja zostaję. A na funkcji moda mi nie zależy i adminem też nie chciał bym być big_smile

-- // --

61

społecznik napisał/a:

pokaż im ile jesteś wart, że coś więcej niż poprawiacz literówek...albo zrezygnuj z funkcji skoro i tak nic nie znaczysz a nie masz żadnego wpływu na kształt tego forum po co to ciągnąć....prawdziwego mężczyznę poznaje się nie potym jak zaczyna tylko po tym jak kończy...

Moderator ma inną funkcję niż Admin. każdy moderator wie co do niego należy i każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Łatwo krzyczeć tym co nie mieli takiej funkcji lub sie nią zachłysnęli. Jakbym miała taką funkcję i mozliwości to ten wątek juz by nie istniał na ogólnym a panowie szerzący intrygi dostaliby ostrzeżenie.  Na forum dyskutuje sie kulturalnie, nawet własne zdanie sie wygłasza z kulturą. A w innych przypadkach wchodzimy na czat i obrzucamy sie błotem do woli wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

62

violka1 napisał/a:

a panowie szerzący intrygi dostaliby ostrzeżenie.

to ja poproszę big_smile a najlepiej bana proszę bo też jakiś link mam tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

63

violka1 napisał/a:

Moderator ma inną funkcję niż Admin. każdy moderator wie co do niego należy i każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Łatwo krzyczeć tym co nie mieli takiej funkcji lub sie nią zachłysnęli. Jakbym miała taką funkcję i mozliwości to ten wątek juz by nie istniał na ogólnym a panowie szerzący intrygi dostaliby ostrzeżenie.  Na forum dyskutuje sie kulturalnie, nawet własne zdanie sie wygłasza z kulturą. A w innych przypadkach wchodzimy na czat i obrzucamy sie błotem do woli wink .

Czyli na pytanie co ma moderator? odpowiedź brzmi:moderator ma się słuchać admina?

A ostrzeżenie za co? miałbym dostać pani moderator?

Dodane nie 18 paź 2009 21:22:25 CEST :

społecznik napisał/a:
violka1 napisał/a:

Czyli na pytanie co ma moderator? odpowiedź brzmi:moderator ma się słuchać admina?

Właśnie a a co do Ciebie należy poza tym wmawianiem że masz więcej do gadania niż zdesperowany rolnik ze Smołdzina

64 (edytowany przez violka1 2009-10-18 20:39:36)

społecznik napisał/a:

Na tym forum nie dostałam upoważnienia do dawania ostrzeżen. A wiec nie musze odpowiadac na to pytanie. Napisałam: "jakbym miała" ale nie mam - na szczęście!

społecznik napisał/a:

Właśnie a a co do Ciebie należy poza tym wmawianiem że masz więcej do gadania niż zdesperowany rolnik ze Smołdzina

Rośmieszył mnie twój tekst-dzięki. Co do mnie należy to ja wiem... nie muszę wypisywać innym użytkownikom zakresu moich obowiązków moderatorskich. Pozdrawiam smile

Miłego dnia smile

65

violka1 napisał/a:

Co do mnie należy to ja wiem

to czekamy na info...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

66

no nie musisz, właściwie nic nie musisz? pisać , odpowiadać , myśleć , nic- naprawdę masz racje

67

społecznik napisał/a:

no nie musisz, właściwie nic nie musisz? pisać , odpowiadać , myśleć , nic- naprawdę masz racje

w takim razie spadam big_smile .

Miłego dnia smile

68

Mam taką uwagę dotyczącą wyglądu. Jak dla mnie ta strona przypomina forum z przed pięciu lat. Wtedy były takie fora. Może jakaś modernizacja wyglądu. smile

"Deus vult"(łacina średniowieczna) [boska wola]