1

Odp: Zmiana portalu - kategorie wiadomości

W dniu dzisiejszym podzieliliśmy wiadomości na kategorie.

W związku z tym zmieniliśmy wygląd strony głównej - jest na niej widocznych więcej wiadomości.

W najbliższym czasie zostanie przebudowany dział wiadomości = będzie można przeglądać wiadomości wg. kategorii oraz wg. lokalizacji. Dodamy także wyszukiwarkę w archiwum wiadomości.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

2

uważam, że ładniej by było gdyby kategorie byly na rownej lini, mysle ze to jest bardziej czytelne, ale to jest tylko moje zdanie tongue
http://www.grocik.s4w.pl/guffna/kartuzy_info/portal_nowy.gif

3

dobrze gada...troche tam bałaganu...

4

i tak sobie mysle, ze za duzo jest troche tych kategorii po prawej i lewej, no ale w sumie trzeba to gdzies umiescic, wydaje mi sie że admin ma chyba statystyki klikania na te kategorie, wiec moze by mogl wywalic te mniej uzywane lol

5

tylko z tym wywalaniem po prawej to uważaj lol  lol  lol

6

Jakich "kategorii" po lewej i po prawej?

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

7

-
za bałagan.

+
w małych okienkach typu 800x600 - więcej informacji dostępnych z jednego miejsca

8

moze jeszcze jakas dokładniejsza galeria zdjęć z katalogiem...np wpisujesz Gołunski-i wszystkie foty z nim wywala lol  lol  lol
foto office tak działa

9

tak na moje oko to te "okienka(tabelki, czy jak to nazwiemy tongue)" to sa troszke za duze na wysokosci i robia metlik jak sie na nie patrzy tongue... Przesunalbym albo w ogole usunal informacje o konkursie, wydarzenie tygodnia, ostatnio na forum calkiem na dol, albo w ogole wypad tongue cytat tez chyba nie jest potrzebny, chociaz czasami sie przydaje. Katalog firm i obiektow na prawo zamiast wydarzen tygodnia i forum a kalendarz poszedlby troszke w gore. Oczywiscie reklamy zostaja na swoim stalym miejscu

10

nooo-ten to ma łeb tongue

11

ja bym to tak widzial tongue
http://www.grocik.s4w.pl/guffna/kartuzy_info/portal_nowy_1.gif

12

podbijam grocika, bo tak to troszke taki balaganik :?
dobrze, ze chociaz ktos tu sie w tym ima wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

13

jeszcze mój głosik - ja bym wywaliła daty i ilość komentarzy, te najnowsze itak by do góry poszły, natomiast data i komentarze owszem, ale już po wejściu w wybrany temat
aha, z tymi fotami dobry pomysł - na hasło wywala wszystkie z tematu, a tak wogóle to w obecnej galerii połapać sie nie mogę, za dużo szukania

OGÓLNIE ŁADNIE - BYLE TAK DALEJ wink MACIE ODEMNIE KOPA W TYŁ NA SZCZĘŚCIE :twisted:

14

co do zdięć ala " ikon" to straszna kupa są za małe i nie czytelne

15

co do zdięć ala " ikon" to straszna kupa są za małe i nie czytelne

u mnie jeszcze długo sie ładuja strasznie... :cry:
skoro te zdjecia są to szkoda zeby tak się zgubiły w tłoku-przeciez część z nich to już  tongue -historia tongue

16

Propozycja grocika wydaje się rozsądna. Od siebie dodałbym jeszcze żeby usunąć ramkę z urzędami a zamiast tego w miejscu separatora poziomego pod nagłówkiem umieścić herby gmin i powiatu (z odnośnikami do stron poszczególnych urzędów). Może je jakoś wkomponować w ten istniejący, szary separator?

17

proponowalbym zrobic galerie taka jak ma Cartusia big_smile http://cartusia.s4w.pl/galeria/ mozna wyszukiwac zdjecia, wiec jak sie wpisze M.G.G. będzie działało lol