1

Odp: Do moderatorów- Dlaczego kasujecie posty

Witam,
mam pytanie dlaczego kasujecie posty? Wczoraj zarejestrowałam konto i zamiesciłam na forum informację, że zapłacę 500zł za wskazanie sprawcy, który zniszczył mój samochód w nocy z 27 na 29 kwietnia. Post został usunięty, konto też. Bez jakiejkolwiek informacji.

Czy poszukiwanie osoby, która zniszczyła moje mienie, jest karalne? Jest treścią wulgarną lub obraźliwą?! Chyba macie jakąś odpowiedzialność społeczną jako tzw. media (może to zbyt szumnie powiedziane) i powinniście raczej wspomagać takie działania, a nie je banować!

A może po prostu, to że w naszym wspaniałym mieście niszczy się czyjeś mienie, nie jest tak istotne jak przepychanki na Hallera, czy place zabaw?

2

beti85 napisał/a:

w nocy z 27 na 29 kwietnia.

strasznie dluga ta noc byla...

mi tez zdewastowali 2 lata temu -jakis nawalony gosciu poskakal sobie po masce i szybie, takze wspolczuje. wszyscy maja wszystko w d.... policja spisala protokol i sprawe umorzyli. Moderator chcial sie wykazac i posta tez usunal- bo ma to gdzies - przeciez to nie jego samochod... Pozostaje spuscic glowe i wyklepac samochod...

3

Przepraszam, z 27 na 28 oczywiście:)

Nie chodzi mi tak bardzo o samochód, ale o sam fakt. O to, że nie można spokojnie postawić samochodu pod domem. Bandy nawalonnych kretynów demolują wszystko, co tylko im się nawinie i są bezkarni.

A Pani Burmistrz, zamiast zainwestować w monitoring, kombinuje tylko gdzie by tu jeszcze się znalazł ostatni bezpłatny parking, żeby już nie był bezpłatny:)

4

beti85 napisał/a:

Wczoraj zarejestrowałam konto i zamiesciłam na forum informację,

ogłoszenia zamieszczamy w dziale ogłoszeń
http://kartuzy.info/ogloszenia,kategorie.html

pozdrawiam

Pogodnego dzionka big_smile