1

Odp: sklepy internetowe

Robicie zakupy w internecie? Ja często robię w sieci zakupy, mam nawet kilka ulubionych sklepów. Często zaglądam na allegro, bo tam mogą tarfić się prawdziwe okazje. Elektronikę kupuję wyłącznie w sklepach internetowych. Mam też ulubiony sklep dla dzieci www.4kids.com.pl. Tam kupuję wszystkie artykuły dla dzieci. W internecie nie kupuję ubrań, bo takie rzeczy wolę najpierw przymierzyć. W sieci nie kupuję też artykułów spożywczych.

2

ja często kupuję w internecie. i zawsze jest to allegro, do innych jakoś nie mam zaufania

kupuję rzeczy dla mojej córeczki: ubrania zabawki

albo sprzęty domowego użytku: książki, telewizor, szafki, rower, aparat i takie tam inne

do tego można zapłacić przelewem internetowym i siedząc w domu robisz zakupy

super sprawa wink

i co bardzo ważne, jeszcze się nie zawiodłam na tego typu zakupach

3

Ja także korzystam z allegro i to bardzo często...
Kupuje wszysto róznie... duzo do samochodu mam kupione typu lampy soczewkowe + ksenon, zabawki dla mojej dzidzi, ubrania.... kamerę... itp...
Co chwila cos, czasmi wartość na allegro jest nawet o kilkaset złotych mniejsza niż w skalpach.... a zawzse tak samo mam fakture, gwarancje itp.... aczkoliwek zawsze wartosciowe paczki kupuje za pobraniem, i place po wczesniejszym otworzeniu i sprawdzeniu zawartosci....
Troche uwazac trzeba gdyz oszustów jest dużo...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

4

Ja kupuję w internecie, ale pośrednio.
Zamawiam przez internet konkretne rzeczy, np. z "Komputronika", otrzymuję drogą mailową potwierdzenie zamówienia, osobiście odbieram towar i płacę przy odbiorze.
Na Allegro, Świstaku, czy E'bayu nie robię zakupów.

5

Ja na allegro głównie sprzedaje ale też kupowałam np. przed świetami. Wybieram zawsze firmy abym mogła towar zareklamować. Najczęściej byłam zadowolona...chociaż wystawiłam 1 negatyw i 3 neutrale. W sklepie internetowym kupowałam 2 razy i byłam zadowolona. Jednak nie wszystko sie opłaca kupowac w necie. Kiedyś chciałam zakupić ksiażkę. Okazało się, że w ksiegarni po zamówieniu i odczekaniu kilku dni dostałam tę ksiażkę. Zaoszczędziłam koszty wysyłki bo o tyle droższa była ksiażka w ksiegarni internetowej.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

6

ja korzystam z allegro... kupuje tam duzo rzeczy (do komputera i nie tylko) zawsze jestem zadowolona...czasem zdaza sie,ze cos sprzedaje,ale to rzadko...

hejka wszystkim

7

Hejka! Wczoraj pierwszy raz kupiłam coś przez internet, jest to aparat fotograficzny, który wybraliśmy razem z mężem w  sklepie. Mam nadzieje, ze niedługo przyjdzie cały i zdrowy smile Może zaczne częściej robić zakupy w internecie, bo to jednak duży wybór, dobre ceny, wygoda, bo nie trzeba wychodzić z domu ;p

[moderowany]

smile

8

Mileczka napisał/a:

Hejka! Wczoraj pierwszy raz kupiłam coś przez internet, jest to aparat fotograficzny, który wybraliśmy razem z mężem w  sklepie. Mam nadzieje, ze niedługo przyjdzie cały i zdrowy smile Może zaczne częściej robić zakupy w internecie, bo to jednak duży wybór, dobre ceny, wygoda, bo nie trzeba wychodzić z domu ;p

[moderowany]

Ja aparat kupowałem na Agito (nie lustro, ale cena tam najlepsza była) i jakiś drobiazg w Fotojokerze i do tych nie mam zastrzeżeń. Na tym Euro też kupowałem ale overlocka i to na raty, a z kontaktu i obsługi również jestem zadowolony.
Poza tym sporo kupuję na Allegro, ale trzeba jednak uważać, choć ogólnie OK. wink

9

W okresie przygotowań do szkoły, staram się kupować podręczniki przez internet. Taniej i nie trzeba stać w kolejce do  księgarni.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

10

violka1 napisał/a:

W okresie przygotowań do szkoły, staram się kupować podręczniki przez internet. Taniej i nie trzeba stać w kolejce do  księgarni.

Wczoraj kupiłem z sprawdzonej księgarni wysyłkowej, gdzie taniej wychodzi i powyżej 300zł to kurier gratis, a przy ponad 730zł (same ćwiczenia, bo książki albo po starszych dzieciach albo odkupione z giełdy szkolnej) to zaoszczędziłem trochę kasy jak i czasu stania w kolejkach i szukania co gdzie jest. A tak wszystko w jednym miejscu. wink

Dodane pon, 13 sie 2012, 18:27:39 :
Trzeci rok tam kupuję i zawsze jestem zadowolony. wink

11

Ja często korzystam z zakupów internetowych.Przewaznie allegro i empik smile.
Jak na razie tylko raz sie naciełam(wina poczty) ale to przez okres przedświateczny i list polecony z prezentami dla córek nie doszedł.Ale pani szybko złożyła reklamacje i zanim ja rozpatrzono to wysłała mi druga taka sama paczke i dolozyła miłe niespodzianki w ramach przeprosin smile:) mila niespodzianka gdzie to nie było wina sprzedajacego smile
Jak mam plany wiekszych zakupów to mi sie opłaca nawet z kosztami wysyłki i zaoszczędzę pare groszy smile:)

12

ja kupuje na allegro bardzo duzo. Ale raz nacielam sie i nauczylam przez to ze nie ma co wierzyc w mega okazje. Grunt to rozsadek  i sprawdzenie opinii o sprzedajacych...
Jak mi sie spieszy i paczka jest wartosciowa i wazna to zawsze biore kuriera zeby sprawdzic
i co najwazniejsze takie zakupy nie  zawsze sa tansze ale wygodniejsze.. I bardzo czesto mozna dostac rzeczy ktorych nie dostaniemy w okolicznych sklepach..

Dodane wto, 14 sie 2012, 13:32:32 :
ja kupuje na allegro bardzo duzo. Ale raz nacielam sie i nauczylam przez to ze nie ma co wierzyc w mega okazje. Grunt to rozsadek  i sprawdzenie opinii o sprzedajacych...
Jak mi sie spieszy i paczka jest wartosciowa i wazna to zawsze biore kuriera zeby sprawdzic
i co najwazniejsze takie zakupy nie  zawsze sa tansze ale wygodniejsze.. I bardzo czesto mozna dostac rzeczy ktorych nie dostaniemy w okolicznych sklepach..

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

13

To fakt:) komentarze osoby sprzedajacej czy kupującej to podstawa.
Staram sie nie kupowac rzeczy bardzo wartościowych smile bo jednak pozostaje jakies ryzyko smile:)
A co do allegro to tez trzeba sie naszukac aby okazje znależć,bo tanio nie jest czasami po doliczeniu kosztów smile

14

Ja kupuję średnio 2,3 razy w miesiącu i nie miałem żadnych problemów. A kupowałem nawet za 7-tys. zł. kino domowe .

15

Również często robię zakupy w sieci. Znajomy kilka dni temu polecił mi www sendit.pl/centrum-informacji/oddzialy-firm-kurierskich www sendit.pl/centrum-informacji/oddzialy-firm-kurierskich gdzie znajdę firmę kurierską, która będzie mi najbardziej pasować. Jest tam mnóstwo róznych ofert, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie big_smile

16

MINI SŁOICZKI Z MIODEM Z NASZEJ PASIEKI.
IDEALNE JAKO PODARUNEK W FORMIE PODZIĘKOWANIA.

DLA GOŚCI WESELNYCH, DLA PRACOWNIKÓW, ZAPROSZENIE NA BAL, PROMOCJĘ FIRMY, NA CHRZEST, NA SŁODKI PREZENCIK
WYSOKOŚĆ SŁOICZKA 5cm, ŚREDNICA NAKRĘTKI 4,5cm,
WAGA MIODU W SŁOICZKU 50g, POJEMNOŚĆ 40ml.

miody-kalinscypl/pages/Mini-sloiki.html

http://miody-kalinscy.pl/public/mm/mm_a.jpg
http://miody-kalinscy.pl/public/mm/mm_b.jpg
http://miody-kalinscy.pl/public/mm/mm_c.jpg

17

Ja kupuję na Allegro, bo jest najtaniej smile