1

Odp: Plener fotograficzny 31.01 - 3.02 2013r „Piękno zimowych Kaszub”

„Piękno zimowych Kaszub”
Plener fotograficzny 31.01 - 3.02 2013r

Serdecznie zapraszam do udziału w plenerze fotograficznym na Kaszubach.

Dedykowany on jest zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym amatorom fotografii krajobrazowej i przyrody. Taki Plener jest też miłym akcentem na relaks  w ciekawym miejscu. Mamy tez bardzo ciekawą nagrodę za najlepsze zdjęcie z pleneru, jest to 1-dobowy pobyt z obiadokolacją i śniadaniem dla 2 osób w Hotelu  Niedźwiadek
Wzajemna wymiana doświadczeń, a także drobne porady z pewnością pozwolą każdemu z uczestników podnieść swój kunszt i warsztat fotograficzny.

Tematyki do zdjęć nie zabraknie, gdyż zapewni ich pod dostatkiem zimowa szata Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego obfitującego w panoramy jezior, masywów leśnych jak i zabytkowej regionalnej zabudowy drewnianej.

Dzielenie się swoimi doświadczeniami pozwoli na nowe spojrzenie otaczającej nas rzeczywistości, która dzięki fotografii może być ujęta w fascynujący sposób.
Będzie to też okazją do poznania innych osób mających tą samą pasję zacierającą różnice wieku, płci czy codziennych zajęć. Właśnie temu celowi poświęcone jest to spotkanie.

Na zakończenie Pleneru przewidziany jest wybór i nagrodzenie najlepszego zdjęcia krajobrazowo– przyrodniczego wykonanego podczas pleneru i tu mamy ciekawą nagrodę Pobyt 1-dobowy z obiadokolacją i śniadaniem dla 2 osób ufundowany przez Hotel Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich oraz wybranie prac spośród, których najlepsze zostaną umieszczone na wystawie poplenerowej organizowanej pod patronatem Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego

Przewidywany program pleneru:


31 styczeń ( czwartek) – przyjazd i zakwaterowanie (gościć nas będzie Villa Marzenie) obiadokolacja i spotkanie organizacyjne, omówienie pleneru( gdzie co warto zobaczyć , sfotografować )

1 luty( piątek)  – śniadanie  , wyjazd w teren , kulig podczas którego będzie możliwość fotografowania dziewczyny i chłopaka w stroju regionalnym oraz dobra zabawa ( w zależności od pogody może to być również sobota ) obiadokolacja i omówienie własnych doświadczeń, prezentacje zdjęć. Spotkanie z Gawędziarzem Kaszubskim. Grota polna - seans na fotelach masujących  w Hotelu Niedźwiadek Dodatkowo dla chętnych możliwość skorzystania również sauny i jacuzzi zewnętrznego z extra rabatem.

2 luty ( sobota) – śniadanie , wyjazd w teren, fotografowanie przyrody oraz kaszubskiej zabudowy ( Muzeum -Kaszubski Park Etnograficzny) . Obiadokolacja , Wspólna konsultacja wykonanych fotografii w plenerze. Impreza integracyjna.

3 luty ( niedziela ) – śniadanie, spotkanie podsumowujące, omówienie i wybór przez komisję  najlepszych zdjęć  na wystawę poplenerową , nagrodzenie najlepszej pracy Pobytem 1-dobowym z obiadokolacją i śniadaniem dla 2 osób ufundowany przez Hotel Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich

Plan Pleneru może się zmieć wszelkie nowe informacje będę uzupełniać na bieżąco

Koszt Pleneru  430zł.
Ilość osób 20
Miejsce :
Wdzydze Kiszewskie VillaMarzenie
Pokoje 2-3 i 4 osobowe
Organizator :
Kaszubskie Plenery Fotograficzne
Jolanta Bork

Pod patronatem :
Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego
Kontakt i rezerwacja miejsc :
Kaszubskie Plenery Fotograficzne
Jolanta Bork
662 161 715
kaszubskiepleneryfotograficzne@op.pl
http://kaszubskiepleneryfotograficzne.blogspot.com/

W miarę możliwości proszę o zabranie własnego laptopa i oczywiście sprzętu fotografującego smile
Zachęcam do udziału
Jolanta Bork

2

Odp: Plener fotograficzny 31.01 - 3.02 2013r „Piękno zimowych Kaszub”

"Piękno zimowych Kaszub"
Plener fotograficzny 31.01-3.02 2013r

Serdecznie zapraszam do udziału w plenerze fotograficznym na Kaszubach.
Dedykowany jest on zarówno początkującym jak i zaawansowanym amatorom fotografii krajobrazowej i przyrody. Plener pod patronatem Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego
http://imageshack.us/a/img171/7824/jb03.jpg


Tematyki do zdjęć nie zabraknie gdyż , zapewni ich pod dostatkiem zimowa szata Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego obfitującego w panoramy jezior, masywów leśnych jak i zabytkowej regionalnej zabudowy drewnianej w Muzeum -Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich.

Na zakończenie pleneru przewidziany jest wybór i nagrodzenie najlepszego zdjęcia krajobrazowo-przyrodniczego wykonanego podczas pleneru pobytem 1-dobowym z obiadokolacją i śniadaniem dla 2 osób w Hotelu Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich oraz wystawą poplenerową.

Plan pleneru, rezerwacje oraz wszelkie inne potrzebne informacje znajdziecie Państwo na stronie Kaszubskie Plenery Fotograficzne

Zgłoszenia i rezerwacja pod kaszubskiepleneryfotograficzne@op.pl - ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń
Zapraszam serdecznie Jolanta Bork
http://imageshack.us/a/img825/3986/beznazwy1gpa.jpg