1

Odp: FOTOBUDKA na każdą imprezę

Fotobudka to oryginalna atrakcja na każdą imprezę firmową, wesele, studniówkę, urodziny, festyn, czy imprezę integracyjną, zapewniająca świetną zabawę i oryginalne pamiątki dla uczestników. Dzięki stawce godzinowej zamiast przejmować się kosztami każdej odbitki możesz oddać się zabawie razem ze swoimi gośćmi, a o udanym wieczorze Tobie i innym uczestnikom imprezy przypominać będą wyjątkowe, piękne pamiątkowe zdjęcia. Na Twoją imprezę wraz z fotobudką przyjedzie cała masa gadżetów ( peruki, wąsy, okulary, boa itd…) które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze bardziej barwne i nasycone dobrym humorem. ! Wystarczy wybrać dowolny gadżet, stanąć przez fotobudką i dotknąć ekranu. Automat zrobi 3 lub 4 zdjęcia i wydrukuje je w okamgnieniu. To naprawdę takie proste! Wspólna zabawa ośmiela najbardziej wstydliwych i świetnie integruje. Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś!

2

Odp: FOTOBUDKA na każdą imprezę

Witam. Chciałbym zapytać wszystkich o zdanie, czy przyjmie się u nas na kaszubach taka nowość? Tu jest krótki opis urządzenia. Fotobudka to oryginalna atrakcja na każdą imprezę firmową, wesele, studniówkę, urodziny, festyn, czy imprezę integracyjną, zapewniająca świetną zabawę i oryginalne pamiątki dla uczestników Twojego przyjęcia. Dzięki stawce godzinowej zamiast przejmować się kosztami każdej odbitki możesz oddać się zabawie razem ze swoimi gośćmi, a o udanym wieczorze Tobie i innym uczestnikom imprezy będą przypominać wyjątkowe, piękne i jedyne w swoim rodzaju pamiątkowe zdjęcia. Na Twoją imprezę wraz z fotobudką przyjedzie cała masa gadżetów ( peruki, wąsy, okulary, boa itd…) które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze bardziej barwne i nasycone dobrym humorem. ! Wystarczy wybrać dowolny gadżet, założyć go, stanąć przez fotobudką i dotknąć ekranu. Automat zrobi 3 lub 4 zdjęcia i wydrukuje je błyskawicznie. To naprawdę proste! Wspólna zabawa ośmiela najbardziej wstydliwych i świetnie integruje najbardziej zróżnicowane charaktery. Jak myślicie przyjmie się?

3

Odp: FOTOBUDKA na każdą imprezę

Witam. Ostatnio na kartuzy info ogłaszają  się z fotobudką na wesela i inne imprezy . Przygotowujemy się do swojego wesela i zastanawiamy się nad taką dodatkową atrakcją. Czy ktoś był w takiej fotobudce? czy goście korzystają z tego? Prosimy o opinie i rady.

to ich link: http://kartuzy.info/ogloszenie,257656,kat,30,NOWOSC-FOTOBUDKA-juz-na-kazda-impreze.html