1

Odp: Chełmno Miasto Zakochanych

CHEŁMNO MIASTO ZAKOCHANYCH

Zapraszam do zwiedzenia Chełmna, miasta zakochanych, oraz starego miasta z zachowaną średniowieczną zabudową. Na moim blogu znajdziecie opis mojej wycieczki i wiele innych
http://mojewycieczkipopolsce.blogspot.c … hemno.html

2

to trzeba sie zakochać i tam wybrać cool

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

3

Chełmno ,to swojego czasu było najpiekniejsze miasteczko jakie kiedykolwiek znałam w Polsce a na dodatek ciche ,spokojne i urocze .Nie zadymione przez pojazdy,okwiecone .Najpiekniejszy widok od strony Wisły,gdzie juz przed mostem na wjeździe widać 7.wzgórz ,na których stoi Chełmno,oświetlone od dołu wyglada uroczo i fantazyjnie.
Obecnie pewnie bardziej rozbudowane.Swojego czasu nawet mury ,o których sie tu pisze były w rozsypce a widzę ,że władze sie staraja .Planty rzeczywiscie piekne az do studzienki ,mam nadzieje ,że teraz pieknie oświetlone bo wczesniej to strach było tamytedy przejść.Jednak polecam do zwiedzania.A nawet ciekawa jestem czy wojsko jeszcze ma swoje dwie siedziby ;samochodówka i saperzy.

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

4

dużo jest takich urokliwych miejsc-ludzie  sobie nawet często sprawy nie zdają co za skarby maja  okolicy. Ja co roku na wiosnę np jeżdżę z rodziną na Hel- żeby podładować akumulatorki. w ogóle lubimy tak nieraz wsiąść w auto, włączyć nawigacje i jedziemy gdzieś z dzieciakami.  smile

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

5

karolaaa25 napisał/a:

. w ogóle lubimy tak nieraz wsiąść w auto, włączyć nawigacje i jedziemy gdzieś z dzieciakami.  smile

Tak spontanicznie - super uczucie. wink

6

Ja też tak lubię, ale najczęstszym celem podróży jest sam Bałtyk, a mam kilkadziesiąt km smile

7

Bałtyk jest brudny a przez Chełmno przepływa Wisła,która nie ukrywajmy też do najczysciejszych nie należy ,jednak są miejsca w Chełmnie gdzie można popływać .