176

Odp: Tajemniczy Portal

jedna ma Kontakt a drugą przejechali, są jeszcze jakieś? żaba do bajora

177

żadnej nie znam
ani tej która ma kontakt
ani tej której cos sie stało

178

i tak nikt nie pójdzie do Kontaktu , dali mi kasę z MAGa za zniszczenie wszelkich Kontaktów tongue panie Czaja to żart, chyba pan się zna, bo żaby nie kumają

179

i tak nikt nie pójdzie do Kontaktu

ja pojde... i cos mi zrobisz?? roll

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

180

Tak narzekacie na MGG, a niektórzy z was zachowują sie w ten sam sposób, co on. Kartuzy to jakieś prywatne imprerium, że mówią już ludziom gdzie mają iść a gdzie nie? Niedługo będzie trzeba mieć zgodę na oddychanie...  neutral

181

Niedługo będzie trzeba mieć zgodę na oddychanie...

Na oddychanie to może nie ale do toalety publicznej to pewnikiem tak od 'kk....', muchy  lokalnej  wink

Pogodnego dzionka big_smile

182

Na oddychanie to może nie ale do toalety publicznej to pewnikiem tak od 'kk....', muchy lokalnej

pff... niech lepiej muchy mnie unikają... :twisted: każdą napotkaną na mojej drodze muchę spotka niemiła niepsodzianka wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

183

muchy lecimy na nich i to już-jestem Panem Much

184

pamiętaj żabo jedna szpiegów są tysiace i właśnie czytam, że Johhny to szpieg, Mucha to szpieg, ty masz coś z banią, ale masz rację ja jestem też szpieg, miasto szpiegów

ja też jestem Szpiegowa tongue a ty KKK daj sobie już na luz, wrzuć wsteczny i będzie fajnie jak było, chciałeś komuś dopiec i to zrobiłeś , daj sobie już spokój, a Twój idol może być z Ciebie zadowolony, zdałeś egzamin na celująco, jak on na was tak wpływa?czysty przypadek fanatyzmu, co nie oznacza, ze Szpiega także lubię, ale za co innego

185

a gdzie jest wsteczny? w kontakcie z żabami