1

Temat: Pytania do administracji ........

Forum sie zmieniło tongue
Forum jest jeszcze na 'rozruchu' więc mogą być jakieś utrudnienia - przepraszam
Jeżeli będą jakieś uwagi proszę zamieszczać tutaj

Pogodnego dzionka big_smile

2

Odp: Pytania do administracji ........

próba

3

a próba czego? procentów?

4

Forum jest jeszcze w trakcie dostosowywania, mogą sie pojawiać jakieś problemy
Proszę wszelkie uwagi zapodawać tutaj lub gdyby nie było  możliwości pisania na moje gg 4630058
można również na maila  s-vir@wp.pl
Problemy z logowaniem dla zarejestrowanych już użytkowników usuwamy we własnej przeglądarce jeżeli jest Firefox
podobna sprawa gdy nie możemy wysłać wiadomości - posta

5

pytanie anty-bot'owe dla zarejestrowanych użytkowników?? To nie można tego zastosować w procesie rejestracji, aby później tego uniknąć?

As-Salāmu `alaykum

6

Witajcie, jestem nowym na forum, rejestrowałem sie przed chwilką i pytanie anty-botowe również było

7

kolejne gdy wysyłałem tego posta wyżej

8

teraz nie było już pytania tongue

9

Tak, pytanie pojawia sie podczas rejestracji i podczas wysyłki pierwszej wiadomości na forum
ma to na celu weryfikacje automatycznych rejestracji i jak widać spełnia swoje zadanie, jak na razie przynajmniej tongue

10

Otrzymuje sygnały o trudnościach z wysłaniem wiadomości przez zalogowanych użytkowników po zmianie forum.
Proszę zastosować się do wskazań Bartka, sprawa dotyczy ciasteczek -instrukcja
lub - bezpośrednia strona Firefox
po zmianie ustawień ciasteczek, zgodnie z powyższymi wskazówkami dobrze jest usunąć aktualne ciasteczka, przynajmniej dla tej witryny (tak było u mnie) a następnie zamknąć przeglądarkę
ponowne jej uruchomienie > po zalogowaniu działanie było bez problemowe

11

Właśnie! Ki czort?
Wczoraj miałem w ramach homilii czy katechezy piękne teksty i jakiś diabeł wlazł na forum i nie szlo... Ciągle wchodziły pytania antybotowe, jedno po drugim i tak wew kółeczko.
Czyżby jakaś cenzura zlecona przez Episkookupanta albo co gorsza tfu! przez obecna ekipę "rzondzoncą"

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

12

o Onufry napisał/a:

jakiś diabeł wlazł na forum i nie szlo... Ciągle wchodziły pytania antybotowe

to nie diabeł a program antyspamowy dba o forum tongue
gdy przez jakiś czas użytkownik się nie loguje lub pisze po dłuższej przerwie program sprawdza czy to aby nie maszyna
brawo, załapałeś sie na test big_smile

13

Widać że test zdałem z powodzeniem - mam w bibliotece domowej całą serię homilii i katechez w dziedzinie jedynie słusznej religii i jedynie słusznej polityki partii rządzącej.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

14

Wasza Czcigodność!
Coś się dzisiaj pieprzy na tym forum - bo mimo prawidłowego logowania aby wszedł tekst egzaminowało mnie chyba z pięć razy w ramach pytań pomocniczych czyli kontrolnych - w końcu przy "truskawce" weszło.
Jeżeli już zalogowany to po jaką świętobliwą cholerę jeszcze jakieś pytania kontrolne?

15

I dzisiaj nie lepie. Trzykrotnie mnie pyta o nasz kraj, dwukrotnie o stolicę Kaszub, raz o porę wakacji i dwa razy wstawiałem truskawkę.
Daje sobie spokój przez tydzień - może przez ten czas Admin dojdzie do jakiegoś konsensusu z tym porąbanym systemem.
+++++++++++++++
Ciekawym czy to wejdzie bez problemu. Nie ma opcji edytuje i nie będę możliwości w tym oknie uzupełnić.

16

Słowem była okazja sprawdzić wiarygodność Użytkownika ..... znaczy system potrzebował aż ośmiu pytań aby zweryfikować Użytkownika wink
Masz rację Ojczulku .... coś nie tak z Użytkownikiem skoro system uparcie twierdzi że to maszyna pisze big_smile big_smile big_smile