176

Odp: Zespół na wesele

Witam
Razem z narzeczoną poszukujemy orkiestry weselnej. Temat wydaje się prosty, gdyż w sieci można znaleźć wiele ofert współpracy, nie mniej jednak prosimy o pomoc w znalezieniu kilku wyróżniających się kapel.
Cechy dobrego zespołu wg nas:
- umiejętność wodzirejowania i dopasowywania repertuaru do weselników
- umiejętność płynnego łączenia piosenek/utworów
- zespół nie może się opierać wyłącznie na klawiszach/keabordzie
- powinien dysponować kilkoma instrumentami (np. gitara, saksofon/trąbka, akordeon, perkusja, skrzypce)
- głos wokalny powinien pochodzić od więcej niż jednego członka zespołu (nikt nie jest wstanie śpiewać całą noc na najwyższym poziomie)
Prosimy o wskazanie Waszych spostrzeżeń z wesel, a może i nam coś wpasuje się w nasz gust.
W miarę możliwości prosimy o namiary
Pozdrawiamy.

Zwyciężyć mogą Ci, którzy wierzą, że mogą.

177

To chyba powinno być zamieszczone w dziale weselnym cool .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

178

Chodzimy na wiele wesel, także z czystym sumieniem mogę podać kilka propozycji. Wymienię zespoły w odpowiedniej kolejności:

1. Black Band - Długi Kierz(mają swoją stronę internetową, W skład zespołu wchodzi 4 facetów. Grają naprawdę na wysokim poziomie. Typowo kaszubski zespół, ale grają wieeele nowosci. Repertuar, konkursy itp. dopasowują odpowiednio do gości. Bardzo konkretni i kontaktowi. Świetnie rozbawiają gości. Wychodzą z instrumentami do stolików. Grają na klawiszach, akordeonie, 2 trąbkach i saksofonie. Śpiewają wszyscy!!! Naprawdę gorąco polecam!!!Sami ich mamy w przyszłym roku w czerwcu!!!:) Jeśli się na nich zdecydujecie, to nie zwlekajcie, bo są zajęci na ok 2 lata do przodu;/

2.Blue Band - Bojano( 3 facetów + 1 dziewczyna(wokalistka), prócz niej męskie głosy też śpiewają, Dziewczyna ma nieziemski głos, często można ich słyszeć w radiu kaszebe. Nie byłam na weselu, gdzie grali, ale na wielu zabawach i sylwestrze. Naprawdę świetnie grają. Dla mnie numer dwa:)

3. Wojs - Góra ( 3 facetów, początkowo chcieliśmy wybrać właśnie ich na nasze wesele, ale byli już zajęci. Potrafią świetnie zabawić i też spełniają wasze kryteria:)

4. Supra- Wejherowo(3 facetów, długi staż. Grają chyba w tym składzie koło 20 lat. Grali na wielu weselach w naszej rodzinie. Imprezy zawsze udane.)

5. Damio - Góra( 3 facetów. Nie byliśmy na weselu, gdzie grali, ale w okolicy są baaardzo chwaleni przez znajomych:)

179

Dziękuję ślicznie za podpowiedzi, nie mniej jednak pozycje 1 i 2 od "wiewiorka90" opadają z racji zajętego terminu.
Jeśli mogę prosić to czy mogłabyś doprecyzować o jakie zespoły chodzi nr 3 oraz 5, nie mogę ich wygooglać, numeru też nie mam.... za pomoc będziemy wdzięczni.
ps. My też planujemy wesele w czerwcu 2014 (ostatni weekend).
Pozdrawiamy

Zwyciężyć mogą Ci, którzy wierzą, że mogą.

180

DAMIO

693-999-219 -DARIUSZ

[img]http://img641.imageshack.us/img641/7379/awatari.jpg[/img]

181

Co do zespołu na wesele to na pewno Flores. Mają fajną stronkę i dema na niej, gdzie można ich posłuchać  http://www.zespol-flores.pl/ Grają super i na żywo! Grali u mojej siostry, wszystkim bardzo się podobało, bo impreza była udana i kulturalna

182

Co sądzicie o zespole Limith?

183

Limith. Zespół warty polecenia!

Wiedzę możemy zdobywać od innych , ale mądrości musimy nauczyć się sami .

184

zna ktoś namiary na zespół dysk z Kielna

185

Dysk-nie mam pewności czy z Kielna ale mam nr. 607 634 122 i fajnie grają:)

Wiedzę możemy zdobywać od innych , ale mądrości musimy nauczyć się sami .

186

Dzięki bardzo za wiadomości za numer

187

A ja polecam zespół Fokus Band:) w minioną sobotę miałam wesele i wszyscy goście byli orkiestrą zauroczeni:)

188

Co sądzicie o zaespole Fresz???

189

czy zna ktos ten zespol http://www.youtube.com/watch?v=SyxOB5qqe0A ? bardzo mi sie podoba energia i czysty glos... ale na zywo ich jeszcze nie widzialam i nigdzie wiecej, tylko na tym filmiku. poprosze o jakies dodatkowe informacje

190

Zespół "WOJS" z Góry Pomorskiej. Grają rewelacyjnie. Chcieliśmy ich zamówić na swoje wesele, ale byli już zajęci [prawie dwa lata wcześniej], ale zawsze warto spróbować:] POLECAM

191

Czy ktoś posiada numer do zespołu WOJS?
Wstępny termin za około 1.5 roku, więc może się znajdzie miejsce wink

192

zareczona2015 napisał/a:

czy zna ktos ten zespol http://www.youtube.com/watch?v=SyxOB5qqe0A ? bardzo mi sie podoba energia i czysty glos... ale na zywo ich jeszcze nie widzialam i nigdzie wiecej, tylko na tym filmiku. poprosze o jakies dodatkowe informacje

jest w opisie:
ZESPÓŁ VOICE z Góry p. Wejherowem tel. 600090326 polecam!!!

A polecam zespół
http://www.hevelius.eu/

193

Hejka ;p Ma ktoś jakiś namiar na zespół sami swoi ?

194

Polecam zespół DIDO !

195

Dobry zespół na weselu, to już połowa sukcesu. Wystarczy jeszcze tylko zadbać o menu, a resztą można się nie przejmować. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętać, czy twoja suknia ślubna była biała, czy ecru, ale na pewno każdy zapamięta, że świetnie bawił się i dobrze pojadł. Przecież po to właśnie goście wybierają się na wesele. Dlatego postanowiłam dopilnować, by na moim weselu grał najlepszy zespół weselny. Nawet musiałam przesunąć datę ślubu, ponieważ w tym terminie moja kapela miała już zajęte. Ale warto było przesunąć datę o miesiąc. Nawet teraz po wielu latach moje ciotki wspominają, że było to świetne wesele. Rodzinę mam niestety małą, ale dzięki temu mogłam zaprosić sporo znajomych. Niemal 60% osób, to byli ludzie przed 30-tką. Dlatego musiałam wybrać taki zespół, który gra młodzieżowe kawałki. Przejrzałam mnóstwo stron internetowych zespołów, prześledziłam youtube i wybrałam zespół weselny Faktor. Wprawdzie to jest zespół z innego regionu, ale nie kosztowało mnie to zbyt dużo. Zespół miał cenę 3000 zł, a za dojazd policzyli 1000 zł. Biorąc pod uwagę, że większość dobrych zespołów bierze 3000-4000 tyś, to wyszło na to samo.

Pozdrawiam

Monika

Tutaj macie filmiki tego zespołu:

http://www.portalslubiwesele.pl/zespoly … unska-wola
http://www.zespolnawesele-lodzkie.pl

196

Poszukuję zespołu na wesele. Jaki najbardziej polecacie?? Proszę o opinię i namiary.

197

www.aplauzshow.pl
rewelacja!!!

198

BLACK BAND!!!!! Są najlepsi, zdecydowanie, ale daleko do przodu zajęci;/

199

Wysoki standard obsługi jeśli chodzi o muzykę na weselu oferuje Clubbers Band. To jest zespół złożony z muzyków, a nie przypadkowych osób, wokalistki to nawet konkursy wygrywają i rzeczywiście było to słychać. Na stronie clubbersband.pl jest dokładnie wypisany repertuar.

200

Odstąpię zespół Relax na wesele, termin 7 i 8.05.2016 r.
Całkowity koszt usługi to 3400zł.
Wpłacona zaliczka 1000zł.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt nr tel. 782499852 wtedy podam więcej informacji.

www.relaxx.com.pl