26

Odp: Sala Fenix w Grzybnie

Witam. Mialam tam wesele w czerwcu. Sa 4 pokoje do dyspozycji, jest w nich ladnie, wszedzie czysto... Jedzienia nie brakuje, wlasciciel jest super! Zgadzam sie z poprzedniczka, mozna sie z nim dogadac doslownie we wszystkim.
Jedzienie jest dostarczane winda, jest cieple i bardzo dobre. Polecam!

27

maxio, twoj adres mailowy to zwykly zbieg okolicznosci prawda?

28

Byłem na weselu lokal fajny impreza udana,a najmilej wspominam miłą i sympatyczną obsługę sali big_smile
P.S Polecam taką obsługę wszystkim lokalom w kartuzach:)

29

Ta sala w Miechucinie to się chyba nazywa "U Iwonki"

30

My Zgadzamy się z częścią pozytywnych opini na temat sali w Grzybnie - Fenix . Uważamy, że kierownictwo i kucharz są bardzo mili i znakomicie doradzają. Kierownik jest w stanie załatwić wiele dla swojego klienta. Sala jest duża, wygodna dla gości i Pary Młodej. A niedaleki ogród to wyjątkowe miejsce do odpoczynku jak i zdjęc w plenerze przy oczku wodnym. Szef kuchni przyrządza wyśmienite przysmaki a indyk to jego dzieło sztuki. Po zakończeniu imprezy można skorzystać z noclegu i odświeżyć się na poprawny. Pokoje są bardzo przytulne. Fenix to wyjątkowe miejsce do urzadzenia swojego wesela przy smacznych daniach i ciastach domowej roboty oraz przy świetnej muzyce zespołu Rekax z Kiełpina.

31

Ania & Boguś napisał/a:

ciastach domowej roboty oraz przy świetnej muzyce zespołu Rekax z Kiełpina.

z tym się zgadzam smile

Ania & Boguś napisał/a:

przy smacznych daniach

a z tym nie, wiem co nie co z czego są te "pyszne" dania robione hmm

32

Kropelka napisał/a:

Witam
Czy ktoś słyszał o tej sali? Sala znajduje sie na trasie z Przodkowa do Kartuz. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

..... dodane przez administratora ............................

Sala weselno-bankietowa "FENIX"
83-300 Grzybno, ul. Świerkowa 2 tel. (058) 694-30-42  http://kartuzy.info/images/katalog/2098.jpg
http://kartuzy.info/index.php?m=1&id=213

Witam !!! byłem nie dawno to jest w sierpniu 2009r na dwóch imprezach weselnych było ok tylko trochę więcej powinno być mięsa na ciepło wraz z barszczem po 1 -ej w nocy a tak wszystko smaczne a obsługa profesjonalna ,bardzo miłe panie wtym taka " czarna " nie znam imienia ale profesjonalnie podchodzi do tej pracy ma to we krwi "jest sympatyczna miła ,uczynna nawet dla ludzi na wózku lub innych ( fajowa babka "

33

Uważam, że organizacja jest na 100% poziomie!!! Państwo Kiedrowscy dokonują wszelkich starań żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedzenie jest pyszne i jest go dużo. Obsługa wykazuje się dużym profesjonalizmem. Polecam gorąco:)

34

Chyba pan Kiedrowski jest spoko, bo jeśli chodzi o jego żonę to niezła z niej hetera! Żal mi faceta było bo za każdym razem jak byliśmy w tym lokalu to nie patrzała zwarzała na to, że rozmawia z potencjalnymi klientami, wołała go a to żeby rozpalił w piecu albo przeniósł jakieś skrzynki...Nie lubię jej i całe szczęście, że jestem już po ślubie:cool:

35

Witam:)
Ostatnimi czasy i ja zagościłem na weselu w Fenixie. Bardzo mi się podobało:) Sala duża, jedzenie konkretne, ciasta pyszne. Na dworze faktycznie ładny ogród, ale teraz troche za zimno zeby tam przesiadywac:) Nie wiem co kolezanka wyzej ma przeciwko "rozpaleniu w piecu", ja osobiscie lubie jak jest cieplo smile choc pozniej dobrze ze klima chlodzila... miejsca noclegowe podobno tez jakies sa, osobiscie nie widzialem. Mozliwe, ze i ja pokusze sie na zorganizowanie swojego wesela w Fenixie. Osobiscie polecam

36

Witam.Byłem tam dwa razy na weselu i jak nic się tam nie zmieniło od tego czasu tj.od 2008 to jest O.K ,miła obsługa i smaczne jedzenie podane na ciepło.Polecam.

37

niunia27 napisał/a:

Chyba pan Kiedrowski jest spoko, bo jeśli chodzi o jego żonę to niezła z niej hetera! Żal mi faceta było bo za każdym razem jak byliśmy w tym lokalu to nie patrzała zwarzała na to, że rozmawia z potencjalnymi klientami, wołała go a to żeby rozpalił w piecu albo przeniósł jakieś skrzynki...Nie lubię jej i całe szczęście, że jestem już po ślubie:cool:

Chyba ktoś tu wątki pomylił. To nie jest temat na temat problemów rodzinnych tongue
Byłam tam na urodzinach i sala jest ładna, nie jest zbyt duża, pewnie tak na 100 osób. Kelnerki miłe, jedzienie dobre, ciasta w szczególności. Mają windę, więc obiad był podany szybko i sprawnie. Słyszałam też, że mają pokoje, ale osobiście nie widziałam. W ogrodzie są huśtawki, więc można też się troszkę zrelaksować smile Ogólnie wszystko było ok.

38

Czy ma ktoś może aktualne spostrzeżenia na temat Fenix w Grzybnie? Koleżanka polecała, ale wolałbym spytać jeszcze szerokie grono smile Widziałem nową stronę internetową, nowy wygląd lokalu. Czy są jeszcze jakieś nowości?

Patrząc po wpisach - proszę tylko bez wprowadzania wątków prywatnych, bo to akurat jakoś niespecjalnie mnie interesuje cool