1

Odp: Jak fajnie

Właśnie walnąłem 6ty tysiąc... I nie ma MOCNI... Tyle czasu nie skrobałem i nadal ... Zawsze lubiłem to forum i mimo tych co mnie nie trawią coś tam jeszcze naskrobie...mam nadzieje. Wszak wybory tuz tuz, a i kontakt z WK, czy Stefanem wciąż jest.  Pozdrawiam Was i postaram się...

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

2

wybory się zbliżają do ewroparlamentu,jak zechcesz kandydować Janusz to daj cynk ,masz u mnie jeden głos na bank, bo reszta to sami debile:D:D

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

3

polityka i takie tam już nie dla mnie, wyleczyłem się, ale komentował będę bo takie me prawo i hobby, dzięki jednak za dobre słowo, pozdro

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

4

szpieg napisał/a:

sz.Stefanie - kiedyś napisałem o córce buraka ze Smołdzina per prostytutka (bo zarabiała (zarabia nadal?) d na życie, a tata grosza skąpił) i mnie zbanowaliście - obecnie pojawia się kolejny klon a`la Mordeczka i pan siedzisz cicho - na JP II poszły gorsze od moich prawdy, ale znowu mnie się uczepiliście - tak serio - logan to pan Stefek, czy jednak Kitowski? tylko nie kłamcie, JP II nauczał miłości i prawdy, a podobno to was obruszyło w moich wpisach

panie Stefan, tak uczciwie - czekam na jakaś odpowiedź, mam świadomość, że zełgasz pan, jak zawsze - logan uaktywnił się tylko dzięki mnie - innej prawdy nie ma , a wali jak wy kiedyś - we mnie i razem , ale z maską na pysku, bo odwagi u was niewiele , albo nic

logan to wg mnie tak 50/50 - Kitowski lub pan Stefek , choć bardziej Kitowski - tak , czy siak , kundel , tchórz i kanalia - ja każdemu mogę w pysk, ale nie w masce - zawsze jako Janusz Szczepański - logan , napisz coś odważnego znowu

przeniosłem odpowiedź tutaj bo tam nie miejsce na takie wywody
więc szpiegu logan to nie Kitowski ani nie Stefek, jeżeli to zrozumiesz - ok , jeżeli nie - trudno twój problem
nie wiem dlaczego,  za wszelkie zło tego świata obwiniasz kogoś
bana otrzymałeś (czasowy zakaz pisania) to prawda lecz 'sprawa z obrazą rodziny pana ze Smołdzina' przepełniła miarkę
dopóki jechałeś jak jechałeś ale z pewnym taktem nikt Cie nie banował, przyznasz chyba że tak było
ale gdy otworzyłeś pokrywę szamba wobec rodziny osoby nie będącej użytkownikiem tego forum a do tego osoba zainteresowana osobiście zainterweniowała to trudno jakie racje przez Ciebie przemawiały ale na interwencje trzeba było zareagować
nie wiem czy osoba interweniująca spełniła groźby oddania sprawy do sądu czy rozeszło sie po kościach, nie moja działka
moja reakcja była zgodna z regulaminem i tylko znajomość z Tobą spowodowała że był to tylko czasowy zakaz ale to inna sprawa
co prawda potem odebrałem od Twoich zwolenników jak i od przeciwników co zresztą można poczytać na tym forum
widocznie niektórzy sądzą że admini to chłopcy do bicia i jak coś nie po ich mysli to hura na admina hmm
wracając do sytuacji obecnej - teraz adwersarze są użytkownikami tego forum
wzajemnie, jak czytałem przed chwila docinają sobie - mam nadzieje że zakończą te osobiste wycieczki
przyznaje, dopuściłem do tego w myśl zasady - kto burze sieje ten gromy zbiera
jednak do czasu w imię spokoju na tym forum
to forum nie może byc podobnym do co poniektórych innych nam znanych

Pogodnego dzionka big_smile

5

panie Stefan, tak uczciwie - czekam na jakaś odpowiedź, mam świadomość, że zełgasz pan, jak zawsze - logan uaktywnił się tylko dzięki mnie - innej prawdy nie ma , a wali jak wy kiedyś - we mnie i razem , ale z maską na pysku, bo odwagi u was niewiele , albo nic

Try out our free    learnalanguage - spanish     and latest comptia   training courses to get high flyin success in final  and    english lesson    exams,