1

Temat: Imprezowa Fotobudka na każdą imprezę! - Fotobalanga.pl

Chcesz zapewnić swoim gościom niesamowitą atrakcję? Zastanawiasz się co zrobić aby Twoja impreza była zapamiętana na długi czas? Jest na to sposób - FOTOBALANGA! Ta imprezowa fotobudka działa w bardzo prosty sposób: ustawiasz się sam lub z gośćmi przed Fotobudką, wcześniej wybierając coś z całej gamy gadżetów (peruki, okulary, kapelusze, wąsy i wiele innych). Następnie wystarczy dotknąć dużego ekranu, FOTOBALANGA pstryka 3 lub 4 fotki, i już po kilkunastu sekundach otrzymujecie profesjonalnie wydrukowane zdjęcie! Nasza fotobudka wyposażona jest w profesjonalną lustrzankę cyfrową, co zapewnia najwyższą jakość robionych zdjęć.
Zaproś nas do siebie a zapewnimy Ci:
- nielimitowaną ilość zdjęć (wynajmujesz nas na określony czas np. 3 godziny), w tym czasie korzystacie z fotobudki DO WOLI!
- indywidualne logo na wydrukowanych fotkach wraz z datą imprezy oraz np. imionami Pary Młodej
- opiekę animatora, który zadba o wszystkie szczegóły
- Po zakończonej imprezie wszystkie zdjęcia z FOTOBALANGI zostaną przekazane organizatorom na płycie DVD oraz opublikowane w internetowej galerii zdjęć – oczywiście zabezpieczonej hasłem. Będziesz mógł podać je gościom, aby samodzielnie je oglądali i pobierali!
dodatkowo, GRATIS do każdego zamówienia! Możliwość nagrywania krótkich filmików np. z życzeniami dla Pary Młodej. Osoba na filmie nie będzie czuła się skrępowana obecnością kamerzysty, więc życzenia na pewno będą niepowtarzalne i unikatowe smile Tego nie znajdziesz u konkurencji!

NOWOŚĆ NA ROK 2015! Dla wszystkich zamówień jako bonus dodajemy Pakiet internetowy. Na czym to polega? Zapraszasz nas do siebie, a my wraz z FOTOBALANGĄ przywozimy bezprzewodowy internet, tworząc na Twojej imprezie HotSpot! Dzięki temu goście będą mieli możliwość wysłania zrobionych fotek na Maila lub Facebook'a bezpośrednio z naszej Fotobudki!

Zdjęcia mogą być drukowane w formie dwóch pasków. W takiej opcji jedno zdjęcie zabierają goście a drugie może zostać wklejone do przygotowanej przez nas Księgi Gości. To na pewno będzie dla Was wyjątkowa pamiątka!

Jeżeli chcesz zapewnić sobie i swoim gościom mega atrakcję, sposób jest prosty - FOTOBALANGA!
Odwiedź naszą stronę, skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania smile

fotobalanga.pl - najbardziej imprezowa Fotobudka na Kaszubach!

2

Odp: Imprezowa Fotobudka na każdą imprezę! - Fotobalanga.pl

Fotobudka to dość fajna opcja na wesele, pod warunkiem, że nie można jej używać jak wszyscy są już urżnięci smile