1

Odp: Wichrowe Wzgórze w Chmielnie

Witam! Czy ktoś był na weselu wyprawianym na tej sali? Chodzi mi o jakość obsługi, jedzenie... i ogółem o opinie.

2

Witaj! Na weselu nie bylam, ale widzialam kasete - fajnie:) Robilam tam niedawno(w wielkanoc) chrzciny - jestem bardzo zadowolona. Jedzenie smaczne, ladnie podane, porcje po ktorych halny w brzuchu nie hula:) Szukalam lokalu gdzie jest miejsce dla dziecie ktore zazwyczaj sie nudza na takich imprezach i nie zawiodlam sie - jest tam plac zabaw, wszystko ladnie zagospodarowane, mozna zejsc nad jezioro i pstrykac piekne zdjecia w plenerze. Jesli lubisz wystroj bardziej "folkowy" to serdecznie polecam "u chlopa" - to zaraz obok, tyle ze na dole (dojazd dookola ostatnia w lewo przed koncem Chmielna). Tam z kolei robilam teraz komunie starszego syna. Swietna okolica, spokojnie, zacisznie, wlasciciele rewelacyjni:) Rowiez jest fajnie zagospodarowane, jest plac zabaw, ciekawy plener etc. Jedzenie bylo takie, ze do dzis jak sobie przypomne to mam slinotok:))) Do tego mozna zaskoczyc gosci oferujac im przejazdzke bryczka - cos fenomenalnego! W zyciu bym nie przypuszczala ze jazda na kilkunastoosobowym wozie moze dostarczyc tylu emocji:) Oba lokale szczerze polecam!

Z młodych gniewnych wyrosna kiedys starzy wku*wieni.

3

Dziękuje za info. Może ktoś jeszcze się wypowie??

4

Witam. Być może ,,toxicloki" patrząc na kasetę z imprezy widział, że wszystko jest ok., ale niestety każdy kto kameruje to stara się przedtsawić tylko to co najlepsze i nie nie pokazuje niedociągnięć. W maju miałam przyjęcie syna i chrześniaczki - wspólna impreza. Faktycznie sala, obejście wyglądają na super, ale co do organizacji naszej imprezy to była już totalna porażka. Kelnerki gubiły się z podawaniem potraw, do niektórych stołów podchodziły co chwilę a do innych raz na ruski rok. Impreza była na 120 osób. Nie dawały sobie rady z podaniem obiadu, a co dopiero później to była już totalna tragedia. Jak byliśmy uzgadniać imprezę to szefowa obiecywała,że będzie wszystko dopięte na ostatni guzik. Po obiedzie miał być podany deser i lody. Jak się okazało zabrakło lodów i musiała jechać do sklepu dokupić. Więc część gości dostała szybciej (ale te lody niestety były w wersji mini, bardzo okrojonej bo nie wiem czy zawartość lodów w kompotnierce można nazwać deserem lodowym bo było lodów na 1-2 łyżki + śmietana) a pozostała część gości dostała po godzinie. Kawa miała być podana zaraz po obiedzie a kelnerki tak się długo ociągały, że aż postawiły 3 godziny po obiedzie, ale znowu nie było ciast do kawy bo kuchnia nie zdążyła jeszcze pokroić, choć obsługi było dosyć, tylko nie wiedzieli co z sobą mają robić. Niektóre chodziły po sali nie wiedząc co mają robić, jakby miały płacone za kilometry. Tak ciężko miały, że chodziły albo z 1 dzbankiem śmietany, czy też z jednym talerzem. Później postawiono zimne zakąski, ale zapomniano, że już najwyższy czas wystawiać kolację. Zamówiony był także indyk, ale niestety dotarł na salę jak już większość gości rozjechała się do domu. Większość gości nie doczekała się również ciepłej kolacji, tylko z głodu zaczęła jeść zimne zakąski. Co do indyka to też był na pół surowy bo za późno go zaczęła piec. Kelnerki potrafiły gościom pozabierać szklanki od napojów, ale z powrotem nie przyniosła już. A tak miało być super...

5

no właśnie też słyszałam że obsługa gości jest fatalna...

6

informacje powyżej przedstwaione są napewno kłamstwem, byłam tam na 5 weselach świętach wielkanocnych oraz na wycieczce z uczelni
Pracuje w gastronomi więc sądze że moge najwiecej powiedziec na temat obsługi, jedzenia oraz sposobie komunikacji z wąłścicielką, obsługa jest wspaniała i choć jako klient jestem wymagajaca dziewczyny tam pracujące nigdy mnie nie zawiodły, wszytko było wydawane o czasie ciepłe i bez zastrzerzeń.Jest to jedyne miejce a znam ich sporo które moge polecić znajomym i wiem ze zawsze bedzie wszystko w idealnie podane.
nie znam ani jednej osoby która towarzyszyła mi na weselach żeby była nie zadowolona wręcz przeciwnie wszyscy zachwyceni i zawsze chca tam wracać tak jak ja!!!!

7

madziorek394 napisał/a:

informacje powyżej przedstwaione są napewno kłamstwem, byłam tam na 5 weselach świętach wielkanocnych oraz na wycieczce z uczelni
Pracuje w gastronomi więc sądze że moge najwiecej powiedziec na temat obsługi, jedzenia oraz sposobie komunikacji z wąłścicielką, obsługa jest wspaniała i choć jako klient jestem wymagajaca dziewczyny tam pracujące nigdy mnie nie zawiodły, wszytko było wydawane o czasie ciepłe i bez zastrzerzeń.Jest to jedyne miejce a znam ich sporo które moge polecić znajomym i wiem ze zawsze bedzie wszystko w idealnie podane.
nie znam ani jednej osoby która towarzyszyła mi na weselach żeby była nie zadowolona wręcz przeciwnie wszyscy zachwyceni i zawsze chca tam wracać tak jak ja!!!!

Oj chyba masz coś wspólnego z właścicielką, pewnie to ona sama podstawiła Ciebie aby opisać siebie w samych superlatywach. Wiem co napisałam i zapewniam Ciebie jak i wszystkich, że nie wyssałam tego z palca bo nie lubię nikogo oczerniać bez powodu. A co do obsługi to były zatrudnione jej córki, które niestety gubiły się w swojej pracy.
Byłam na wielu imprezach, ostatnio w Orchidei w Chwaszczynie jak i Wictorii w Małkowie i zapewniam Ciebie, że tam obsługa chodziła jak mrówki. Być może były to małe imprezy i wtedy dawali sobie radę, ale niestety mieliśmy na 120 osób i była totalna klapa. I co jeszcze na tych imprezach-weselach porównywaliśmy z naszym przyjęciem, gdyż dużo gości powtarzała się i twierdziła, że niestety nasze przyjęcie wyglądało bardzo blado przy nich a szkoda bo warunki tam są naprawdę fajne, na zewnątrz jak i wewnątrz, a jedzenie też nie było tak złe tylko niestety ta obsługa !!!!!!.
Bo jak można powiedzieć, że jest wszystko ok jak po lody jechali w trakcie przyjęcia bo zabrakło choć właścicielka wiedziała ile potrzeba. No nie będę się powtarzać co pisałam wcześniej tylko to potwierdzam. Z mojej rodziny chcieli tam też zrobić imprezę urodziny, ale po tym incydencie wycofali się. Pozdrawiam

8

ja tam byłem 2 razy i zarówno pod względem gastronomii jak i lokalizacji jestem na TAK

As-Salāmu `alaykum

9

madziorek394 napisał/a:

jak chcecie dobrze zjesc i byc zadowolonym z obsługi to zajrzyjcie do Maryli w Ostrzycach byłam tam na komunin w tym roku i poprostu rewelacja

10

Witam
Czytając  to co pisze sie na temat Wichrowego Wzgórza opadają rece ponieważ od kilku lat jest to jedyny ośrodek gdzie ja z moją rodziną i przyjaciólmi przyjeżdzamy na rózne uroczystości,wesela itp. Co do właścicielki nie mam żadnych zastrzeżeń zawsze była szczera  i wyrozumiala . Wypowiedz "madziorka"jest jak najbardziej na miejscu zarówno na temat miejsca jak i kelnerek gdyż to one podtrzymują tam rodzinną atmosfere i opiekuja sie goścmi zarówno córki M.A wraz z B. oraz całym personelem a jeśli  Pan "Ewad" potrzebował mrówek takie jak w chwaszczynie to dlaczego tam nie zrobił komuni tylko zakłóca spokuj temu ośrodkowi. Oczywiste jest to ze coś mogło być nie tak inaczej nie było by tej sprawy ale zeby do tego stopnia sie posunąć. Nie każdy jest ideałem, i na błędach sie uczy.Uwazam że nie zasłużyli oni sobie az na takie obelgi z pana strony zwłaszcza ze są miejscem bardzo polecanym i zachwalanym i myśle ze forumowicze nie wezmą sobie do serca tych obelg.

11

Witam.
Czytam opinie na temat Wichrowych Wzgórz i potwierdzam co opisał ewad na ten temat. Faktycznie otoczenie jest piękne, w środku zrobione z gustem, no i jedzenie było też dobre poza paroma wpadkami. Brałem w tej uroczystości udział i wiem dokładnie jak tam było. Nie wątpię być może na imprezach których tam byliście było wszystko ok., ale na tym przyjęciu to było z obsługą bardzo cienko. Bo jak długo można czekać na ryż,lody gdy dziecko upomina się a nie wiesz jak mu wytłumaczyć że zabrakło. Wiem, że organizatorzy tej imprezy stawali na głowie aby wszystko wypadło jak najlepiej, a niestety widziałem jak denerwowali się na obsługę. A czy uważacie, że jak kawa miała być podana zaraz po obiedzie była podana po 2-3 godzinach i to bez ciast jest normalne. Czy kuchnia nie mogła mieć już pokrojone i podać z tą opóźnioną kawą razem. Sam myślałem o wyprawieniu tam urodzin w przyszłym roku , ale niestety nie chcę ryzykować wpadki. Nie chcę nikogo oczerniać, ale chcę aby właściciele wzięli sobie to zdarzenie do serca i starali się uniknąć podobnej sytuacji. I życzę im udanych organizowanych imprez.

12

Urokliwe miejsce.Imprezy odbywają się na salach.Na podstawie 2 imprez wystawiam pozytywną opinię.

13

Odsprzedam termin sali weselnej w dniu 5.07.2014 Chmielno/Kaszuby

UWAGA!!!:):)
ŚLUB na KASZUBACH w lipcu?:)

Odsprzedam termin sali weselnej w dniu 5.07.2014 z możliwością zorganizowania
poprawin.
Lokalizacja: Pensjonat "Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie, k. Gdańska.

http://wichrowe.info/

Sala na 140 osób, z tarasem i przepięknym widokiem na jezioro.
Wpłacona zaliczka: 2000 zł, jednak odsprzedam po niższej cenie: 1500 zł.

p.s Jeśli udostępnisz to ogłoszenie na swojej tablicy facebook i Twoj znajomy odkupi ode
mnie termin sali to 100 zł jest TWOJE:)!

Zapraszam gorąco:)

Eliza

14

Ja chciałem zorganizowac impreze firmowa . nie bylo Pani menager miala sie odezwac i przedstawic oferte ale brak odzewu ...zero profesjonalizmu takze nie polecam

15

ziutkak napisał/a:

w zupełności sie zgadzam, mój brat miał dokładnie taką samą sytuację ;/

16

Byłam tam na weselu 4 miesiące temu i szczerze mówiąc, nie podobało mi się. Acz kolwiek nie wiem czy to wina lokalu czy może Państwo Młodzi sobie tak zażyczyli. Otóz na obiad czekaliśmy bardzo długo, Na sali byliśmy ok 17 obiad podano o 19 a do tego czasu goście spoglądali sobie w oczka. Poprawiny jescze gorsze, przyjechaliśmy troszeczkę po rozpoczęciu poprawin i już nie dostaliśmy obiadu. Moja ocena w skali do 10 to 4:)

17

Czytając opinie, wnioskuję,że szkoda tracić czas na tą sale.
A może coś się zmieniło?
Chata Aniołów jest bardzo piękna. Może ktoś ma jakiś świeże informację na temat tej sali?

18

Podbijam temat o "Chatę Aniołów". Co prawda myślę o wyprawieniu tam przyjęcia komunijnego, ale każde info będzie na wagę złota wink