101

Odp: Korwin kontra reżimowa telewizja(mocne)

ja wiedzę że z ciebie wyjątkowo twardy katol, wierzysz nawet w bałwany ale zdania nie zmienisz. Takich jak ty twój JKM ocenia krótko, nalezysz do tych 80% idiotów, którzy nie potrafia myśleć wink
Widac to po twoich postach wink

102

Znowu przypisujesz komuś etykiety Tobie wygodne smile Wyrocznią jesteś? a może jesteś sam jahwe? nie, nie będzie pokłonu w dowód wiary wink

103

Pokłoń się swoim bałwankom, jak co niedziela wink

104

i co sobotę palić jahwe z Eivindem śpiewajac hallelujah...

105

Jako katolowi polecam ci najpierw ustal, co znaczy śpiewane przez was słowo Hallelujah wink

106

no nie zrozumiałeś... zawodzisz mnie

107

To poszukaj głupszego od siebie, nie zawiedzie cię na pewno wink

108

rabinie jesteś tylko mądry przed tą klawiaturą tylko w nią umiesz stukać cool pewnie nie masz przyjaciół że musisz ciągle tu przesiadywać a swoje wypociny pisać....

109

A w co ty potrafisz stukać ? Dziobem w drzewo, dzięciole ? wink

110

Ciężko określić Twój wiek Rabinie... czasem dałbym Ci przedział 20-30, a czasem zaledwie 16-19. W każdym razie niestabilny emocjonalnie, nieprzygotowany do życia w społeczeństwie. Taki obraz siebie nam tu malujesz.

111

Oj dziadku, dziadku....myśl lepeij o swojej emeryturce zamiast tu klepac swoje brednie rodem z trolowni wink

112

Hmm czy miałeś w dzieciństwie ojca? Twoje zachowanie i wypowiedzi równo wskazują na jego brak lub mierny kontakt np. spowodowany alkoholizmem. Wygląda to jakbyś szukał wzorca, którego nie było przez co wszystko negujesz i wykazujesz całkowite nieprzygotowanie do życia wśród społeczności. Powinieneś iść do psychologa i to nie jest żart, bo szukasz wzorców tam gdzie nie powinieneś ich szukać, a ukojenie czy zrozumienie odnajdujesz w fanatyzmie.

113

Masz rację dziadku,  ja w geriatrii mam słabe poważanie wink