1

Odp: sala Wiktoria Małkowo

witam. szukam sali weselnej. zastanawiam się nad salą  Wiktoria w Małkowie za Żukowem. Czy ktoś chciałaby się podzielić jakimiś informacjami na temat tej sali?

2

Zależy ilu gości zapraszasz. Mało jest miejsca do tańczenia i jedzenie naprawdę nieciekawe. Ja raczej bym tam wesela nie zrobiła  wink

3

Ale się ubawiłam ! lol lol lol Mitunia fajne rzeczy opowiadasz! Tyle tylko że nie prawdziwe ale niech Ci będzie każdy ma prawo do własnej oceny hihihi Prawda jest taka że sala jest wielka i z tego co mówił nam własciciel jest na 180 osób i rzeczywiście tyle sie zmieści i przy takiej liczbie gości parkiet do tańczenia nie był by za mały! Byłam tam dwa razy na weselu w kwietniu i w czerwcu tego roku i powiem szczerze że było super pod kazdym względem ! Sala piękna . Jedzenie było pyszne a przede wszestkim było go bardzo dużo i każdy znalazł cos dla siebie. Polecam w 1000% ! smile  Taką opinię mogła wystawić im tylko zazdrosna konkurencja !!!!!

4

big_smile Do konkurencji raczej nie należę, ale dobre zagranie, nie powiem lol
Ja wyraziłam własną opinię, byłam tam w tym roku na imprezie (ok. 200 osób). Na parkiecie mieściło się jakieś 20, no może 30 osób hmm  A jedzenie... no cóż, każdy ma własny gust wink Do najlepszych raczej nie należało.

Ps. Jedna damska toaleta na powiedzmy 100 pań to zdecydowanie za mało wink

5

Koleżanko czyba rozmawiamy o dwóch różnych salach smile ta na której ja sie bawiłam miała parkiet wielkości mniej więcej 100 m2 wiec mieściło się na nim znacznie więcej osób niż Ty twierdzisz. Na tych weselach na których ja byłam było koło 120 i 140 osób i nawet jak połowa gości weszła na parkiet to było wystarczajaco dużo miejsca do zabawy ! A co do toalet to damskie były aż 3 ! smile  Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to masz racje każdy ma inny gust mi i innym gosciom którzy bawili sie w tym samym czasie akurat bardzo smakowało.

PS. BAWIŁAM SIE TAM TAK DOBRZE ŻE POSTANOWIŁAM WYBRAĆ SIĘ TAM W TYM ROKU NA SYLWESTRA !!!  smile

6

Nie wspominajcie Sylwestra w środku lipca lol
Lepiej mnie na weselisko zaproście, a ja już potem powiem jak to jest z tą salą big_smile

7

Pomijająć jedzenie a dobre jest, sala jest długa a w połowie schody, zejście na parking. Wszystko by grało gdyby nie palacze stojący na dole tego zejścia i niemiłosiernie kopcący, cały smród papierosowy jak kominem wraca na sale !! Współczuję tym którzy zasiadą przy stołach w pobliżu tych schodów.
Prosze sobie wyobrazić zapach smacznego jedzenia  mieszający się z dymem papierosowym.
OBRZYDLISTWO.

8

Witam,
o sali w Małkowie mogę wypowiedzieć się tylko w superlatywach. Wiem co mówię, bo sam organizowałem tam swoje wesele. Własciciele bardzo życzliwi, mielismy swoje pomysły co do dodatkowych dekoracji, wszystko wypisalismy na kartce, pracownicy spełnili wszystko jak chcielismy, co do punktu. Jedzenie super i dużo. Trochę obawialismy się gwarancji właścicieli ze jedzenia nie zabraknie, i faktycznie nie zabrakło! Wręcz duuzo zostało.
Nie było żadnej ingerencji ze strony włascicieli podczas wesela. Klimatyzacja ustawiona prawidłowo, nikt nie narzekał ze za zimno, ze za gorąco! Sala bardzo przestronna, z możliwością podłaczenia nagłośnienia (chociaż zespoły i tak mają swoje sprzety). Organizowałem wesele z poprawinami i wszystko idealnie. Posprzątane, umyta podłoga.
Po porawinach reszta ze stołu popakowana w pudełka, kartoniki i w skrzynkach. Poprawiny skonczyły się o 21 i o 21.30 wszystko było już w bagażnikach samochodów! Własciciel tez pomagał nosic.
Jezeli chodzi o wyliczenia kosztowe, to wie się wszystko ile co kosztuje na samym początku, nie ma jakiś kosztów ukrytych. Rozliczalismy się w dzień poprawin i co do złotóweczki wyliczone! Tak jak należy!

Gorąco mogę polecić salę weselną.

Wesele było na 120os.

Gregor

9

Graliśmy na otwarciu sali w 2005 r na Sylwestra.Robiłem nagłośnienie.Znam właścicieli,którzy profesjonalnie podchodzą do tematu.

10

Byłem tam ponownie po sześciu latach, tym razem w tej tzw. "Rezydencji VICTORIA". Gmach ogromny niczym Biały Dom w USA smile Wesele było spore tylko obsługa nie dość że mało to jeszcze nieco przymulona i chaotycznie działająca. Taki ryż podany w poprawiny do obiadu, stał zimny na stole przez cały czas ich trwania, zniesiono go dopiero przed końcem poprawin big_smile ?! Jedzenia nie było zbyt dużo a nawet nieco za mało ale za to smacznie, tak jak kiedyś.