1

Temat: alkohol

Gdzie w Kartuzach można kupić zmrożoną wódkę? Mam wrażenie, że w tym mieście w sklepach sprzedają tylko ciepły alkohol...

2

Odp: alkohol

Nie widziałem, by w jakimkolwiek sklepie trzymali wódkę w zamrażarce, ale życzę powodzenia.

3

Odp: alkohol

Lodówek nie posiadacie?

4

Odp: alkohol

My tu gadu-gadu o piwku, ale faktem jest, że coraz częściej ludzie wpadają w uzależniania. Mój przyjaciel zdecydował się na wszywkę esperal w Warszawie, bo żadna terapia nie dawała efektów. Tutaj jest to trochę nieprzyjemne, ale alkohol rzucił ekspresowo. Trzeba pamiętać, żeby wspierać takie osoby, a nie gadać przy nich o alkoholu.

5

Odp: alkohol

Sama ostatnio zastanawiałam się gdzie mogę dostać Wino Monteverdi w dobrej cenie. Koleżanka doradziła mi, że ona tego typu alkohole zamawia przez internet na stronie sklepu winolubni.pl Muszę przyznać, ze ofertę maja naprawdę rozbudowaną, więc jeżeli również interesują was tego typu zakupy, to koniecznie tam zerknijcie.

6

Odp: alkohol

W sumie mnie również takiego rodzaju prezenty najbardziej interesowały i jestem zdania, że warto jest coś więcej o tym wiedzieć. Sam nawet niedawno natrafiłem w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-z-meta … ia-do-wina na wysokiej jakości akcesoria do wina w pudełku z grawerem.