1

Odp: Gdzie na sylwestra w tym roku?

Ja zdecydowalam sie na Wieden, mialam ciezki wybor bo na prawde sporo tam ofert ale w koncu sie zdecydowalam. Jesli tez ktos tez obral ten kierunek prosze o pilny kontakt

2

Hmmmmm... ja generalnie nie jestem za "zorganizowanymi" wypadami:) Trzeba bardzo dużo pieniędzy na to przeznaczyć. Ze znajomymi co roku jeździmy w różne miejsca..póki co Europy, ale są to koszty śmieszne bo ok 450-600zł/ 6-7 dni. I są to głównie koszty związane z paliwem. A jeśli chodzi o Wiedeń... dla mnie nie ma tam nic wyjątkowego, chociaż Austriackie Alpy są przecudne:) Nigdy nigdzie nie widziałam pięknych miasteczek na szczytach gór, oraz hoteli w skałach:)

3

W kraju tez masz co do pooglądania a ja wole "biła sale",robie co chce i nie martwie sie tym ,że bedzie kac na drugi dzień bo w domku to w domku lol

4

Jo, nie ma to jak Sylwek w Pl.

Gdzie polecacie sie wybrac w tym roku.. chodzi mi o  Kartuzy i okoliice? Gdzie warto pujść?

5

I gdzie byliście na Sylwku w tym roku?

6

Myślę, że w tym roku dobrym miejscem na sylwestra będzie trójmiasto. Słyszałem, że zawsze odbywają się tam świetne imprezy na powitanie nowego roku. Mam nadzieję, że i teraz wszystko będzie świetnie zorganizowane.

Wzywam dobrego

7

Ja preferuję zabawę w gronie znajomych więc np. taka lokalizacja http://www.zielonazagroda.eu/ byłaby idealna. Ktoś był już tam? Jakieś sugestie, czy wrażenia?