1

Odp: drink-bar

A ja tak z innej beczki. Czy byliscie kiedyś na imprezie z drink barem? Zastanawiam się czy na swoim weselu coś takiego zrobić.

Byłam na 1 weselu z czymś takim i wydaje mi się, że to dobry pomysł, bo profesjonalnie zrobione drinki zawsze lepiej smakują. Ale jak z kosztem czegoś takiego? Drogo to wychodzi? I skąd wziąć  barmana?

2

Witam, ma moim weselu będzie barman.  Jest to świetna sprawa, goście chętnie korzystają z możliwości wybierania drinków. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego, kierowcy i dzieci piją bezalkoholowe, kolorowe soki co jest przyjemniejsze niż zwykle "pepsi".

Co do kosztów to wiele zależy od Ciebie.. My sami kupujemy alkohol więc tyle na ile nas stać.

Można zamówić profesjonalnego barmana, który jest  kilka godzin i daje pokaz swoich umiejętności, ale sporo za to kasuje (barman z Gdańska podał nam cenę 1000 zł + alkohol). A my korzystamy z usług znajomego barmana, który jest całą noc i kasuje prawie tyle co kelner czyli 350 zł. Różnica jest tylko taka, że nie robi występu (co do gości na weselu to mało to ich interesowało, w końcu na wesele idziesz się bawić wink )

Także, pomysł uważam, za świetny, tylko trzeba też pamiętać by była taka możliwość na sali bo musi on mieć miejsce na szklanki itp oraz gdzie myć cały sprzęt wink  My mamy salę gdzie już jest gotowy bar więc ciężko było z niego nie skorzystać wink

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

3

Pokaz umiejętności barmana nie jest mi do szczęścia potrzebny tongue 350 zł to nie jest duża kwota, może nam też uda się kogoś takiego znaleźć smile Mamy jeszcze sporo czasu.

A robicie jakieś menu, czy coś w tym stylu?

4

Nie, każdy widzi alkohole i mów co chce. Większość podchodzi do barmana i mówi : poproszę kolorowego drinka smile fajne jest też to, że nasz barman bardzo dba o najbliższych pary młodej  tzn rodziców, którzy wiadomo, nie mają czasu stać w kolejce, podaje im jakieś fajne kolorowe słabe drinki bądź soki wink

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

5

jesli masz rodzine kaszubska do drin-bar to lipa, kaszubi nie lubia latac po kielicha tylko flaszka na stole i pijemy!!!

6

buulli napisał/a:

Nie mogę się zgodzić, moja rodzina jest tylko z Kaszub i jak najbardziej drink bar się sprawdził wink

7

buulli napisał/a:

jesli masz rodzine kaszubska do drin-bar to lipa, kaszubi nie lubia latac po kielicha tylko flaszka na stole i pijemy!!!

Ale oprócz drink-baru chcę postawić wódkę smile

8

Mogę prosić jakiś kontakt. Szukam barmana na wesele

9

Jeśli mamy zawodowca który oprócz drinków potrafi zrobić fajną otoczkę to super sprawa. Każdy lubi spróbować czegoś nowego więc takie drink-bary cieszą się dużą popularnością na weselach.