1

Odp: Sala weselna "Kiston" w Kistowie

Witam.

Mam pytanie w kwestii sali weselnej w Kistowie "Kiston" Czy ktoś słyszał opinie na temat jej temat,przede wszystkim jak tam jest z jedzeniem.Sala robi wrażenie,obiekt i inne atrakcje również,ale zależy mi na opiniach ludzi którzy tam byli na jakiś zabawach,czy weselach bądź coś slyszeli na temat tej sali. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

2

Proszę o opinie na temat tej sali. Nigdy tam nie byłam , a jest piękna. Wesele planuje na 2015 r , wiec troszkę czasu ,ale już bym chciała co nieco wiedzieć .

3

Byłem na kręgielni i basenie, bardzo fajny klimat. Polecam chickenburgery na barze smile i koktajle też niczego sobie

4

z tego co wiem sala drooooga;/

5

może warto wydać parę złotych więcej jeżeli warto

6

jeśli kogoś stać to jak najbardziej, bo sala jest nieziemsko piękna!!!!!!! i widać za co się płaci:)

7

Sala piękna:) ale k

Dodane czw, 8 sie 2013, 13:44:11 :
Dodane czw, 8 sie 2013, 13:43:59 :
Sala piękna:) ale koszt 8000zl za samo wynajęcie zwala z nóg. W tej cenie mam sale+ orkiestrę. A pieniążki po ślubie na pewno sie przydadzą.

8

hmm... mam zarezerwowane sale na wesele na przyszly rok w kistonie,i nic mi nie wiadomo o jakims wynajmie sali za 8000 zł,wiem ze byla opcja wynająć samą sale,bez kucharek i obslugi,wiec moze to jest koszt 8000 zł,ogolnie ceny są prawie takie same jak w innych lokalach na kaszubach,mówię prawie gdyż drożej moze jest o 20-30 zł/osobę.,tylko ciekawe jak jest z tym jedzeniem,jezeli ktoś był na jakimś balu na tej sali,to proszę o opinie.

9

Kostek mówię o wynajmie samej sali bez kucharek i OBSLUGI gdyż zależało mi na swojej. Pytałam sie Pani Mai o cenę na rok 2014 i podała 8000zl. Jeśli ktoś wynajmuje płaci od osoby to oczywiście te koszta go omijają. Z tego co sie dowiedziałam to od osoby kasuje sie ok 210zl/ os. + ciasta we własnym zakresie.

10

Jesli chodzi o wynajem samej sali, to owszem moze i jest to drogo te 8000 zł,ale przeliczając już na osoby jeżeli weźmiesz menu kistona to ceny są podobne jak w innych lokalach,np. na Wichrowych wzgórzach cena chyba cos 220,lub 230 za osobe z ciastami,ale z doświadczenia wiem ze z tej sali mozna wrócić do domu głodnym po weselu smile Nie mówię że Kiston ma więcej jedzenia i jest lepsze bo opinie narazie slyszalem jedna,ale jesli chodz o menu/os,jest chyba 3 przystawki więcej.

11

dokładnie kostek masz racje,,,, w kistonie byłem nie raz na weselu i było wszystkiego pod dostatkiem oraz miła obsługa,,, ale jeśli chodzi o wichrowe wzgórze w chmielnie to właściciele powinni się wstydzić... centrum kaszub i tak skąpią z tym jedzeniem,,masakra'' kaszubskie wesele słyną z dobrego jedzenia i zabawy do rana,,, będąc tam ostatnio na weselu goście i para młoda byli oburzenie na stołach pustka w poprawiny goście chodzili po stołach i szukali jedzenia po zatem goście sami musieli sobie nosić wodę i wódkę z kuchni bo kelnerki miały to gdzieś  ... uwierzcie mi nie lubię pisać takich postów i nie mam w tym żadnego interesu,  chcę tylko przestrzec inne pary młode przy wyborze sali,;),,

12

witam! odpstąpię termin wesela 31.05.2014 wraz z poprawinami sala w Kistonie ! pilne ! http://www.kiston.pl/ więcej informacji pod numerem tel 607 159 617
http://www.kiston.pl/więcej
www.kiston.pl

13

Weronika526 napisał/a:

Sala piękna:) ale k

Dodane czw, 8 sie 2013, 13:44:11 :
Dodane czw, 8 sie 2013, 13:43:59 :
Sala piękna:) ale koszt 8000zl za samo wynajęcie zwala z nóg. W tej cenie mam sale+ orkiestrę. A pieniążki po ślubie na pewno sie przydadzą.

z tego co słyszałem, zeszli z ceny do 5 500zł.

Sala jest godna polecenia, byłem w sierpniu bawiłem się na sali...

14

naprawde? yikes:O:O:O 5 500? szkoda, że wcześniej nie obniżyli tej ceny;/;/

15

pilnie odstąpie SALĘ WESELNĄ W KISTOWIE!!!

16

Klientów brakuje to i cenę obniżyli. Szkoda tylko ze własnej kucharki mieć nie można...

17

lolkaszuby napisał/a:

jaki termin?

18

Byłam tam na weselu 2 tyg temu. Sala owszem piękna, jak w pałacu ale... wyszliśmy głodni... mini porcje , jakies takie zbędne pierdoły do jedzenia. A mięsa mało. Nie polecam z tej kwestii. I to nie tylko moja opinia, każdy gość byłł niezadowolony. Obsługa , sala super! Tyle co mówili młodzi wydali więlką kasę na to, no ale niestety. Jak nie ma dużo dobrego jedzenia to jest klapa

19

nowyyy31 napisał/a:
lolkaszuby napisał/a:

jaki termin?

31 maj 2014

20

nowyyy31 napisał/a:

Z tego co ja słyszałem, to nie ma możliwości wzięcia swojej kucharki ani wynajęcia samej sali
a ceny kształtują się od 190 zł do 290 zł za osobę - w zależności jak bogate ma być menu
Alkohol też mogą tanio załatwić. O poprawiny nie pytałem.

21

obywawelrex napisał/a:
nowyyy31 napisał/a:

Z tego co ja słyszałem, to nie ma możliwości wzięcia swojej kucharki ani wynajęcia samej sali
a ceny kształtują się od 190 zł do 290 zł za osobę - w zależności jak bogate ma być menu
Alkohol też mogą tanio załatwić. O poprawiny nie pytałem.

ja mam za 190 zł i bardzo bogate menu ale na date 31 maj cena wliczona wraz z poprawinami

22

na ile osób?

23

lemysz1 napisał/a:

na ile osób?

190 wink

24

190-290zł za osobe!? czy ja dobrze widzę, czy to pomyłka?
ja place 165 na osobe i w tej cenie mam bardzo bogate menu, ciasta i na dodatek poprawiny...
szok! ;-)

25

na stronie dodali  harmonogram z dostępnymi terminami :

http://www.hotelkiston.pl/Sala-bankietowa.html

i menu do ściągnięcia