26

Odp: Biura Rachunkowe W Kartuzach- Opinie.

Moją wskazówką jest, aby korzystać z biur rachunkowych online. To wyjdzie Ci tylko na dobre, zobaczysz. W ten sposób oszczędzasz czas, który może zainwestować w swój rozwój. Takie biura są całkowicie bezpieczne, bez obaw.

27

Zgadzam się. Rachunkowość przez internet to duża oszczędność dla firmy no i duża wygoda.

28

Papaya,
jeżeli chodzi o Żukowo to ja polecam biuro rachunkowe Ekspert.
Sama się tam rozliczam i jestem zadowolona smile

29

Prawda jest taka, że biura rachunkowe online też potrafią ściągnąć lub raczej wyciągnąć z naszego portfela.

30

Też słyszałem, że biura rachunkowe online są dużo wygodniejsze. Zastanawia mnie tylko jak jest z bezpieczeństwem naszych informacji i dokumentów?

31

sariesa napisał/a:

Prawda jest taka, że biura rachunkowe online też potrafią ściągnąć lub raczej wyciągnąć z naszego portfela.

Zależy jakie. Ja korzystam z business-tax, cennik jest na stronie i nie czuję się naciągany. Nie znalazłem księgowej, która miałaby tańsze usługi, a równie profesjonalne.

32

Oczywiście księgowość internetowa jest o wiele tańsza m.in w związku z mniejszymi kosztami prowadzenia takiej działalności przez biuro rachunkowe (brak potrzeby wynajmu powierzchni biurowych itp...)

33

Proponuję skorzystać z biura rachunkowego online. Mam namiar na firmę Gusto.
Prowadzi księgowość oraz obsługę kadrowo-płacową dla firm z całej Polski. Generalnie sprawdzają wszystkie dokumenty, przesyłają wypełnione druki itp. Działa to tak, że właściciel firmy zbiera potrzebne dokumenty od Klienta, a potem przesyła je kurier na adres biura, które się nimi zajmuje. Szybko i profesjonalnie.

34

Z mojej stron, uważam, że dobre biuro rachunkowe musi podchodzić rzetelnie do takich spraw jak księgowość, stałe raportowanie oraz monitoring sytuacji finansowej swoich klientów to podstawa.

35

Wszystko zależy od naszych potrzeb i celów. Żyjemy w XXI wieku, nie musimy się ograniczać nawet do miejsca. Ja osobiście postawiłam na biuro z południowej Polski tj. [moderowane] . Jestem bardzo zadowolona, wszystko na czas, wykonane za mnie, nawet 2x byłam tam osobiście (gratis wyjazd rekreacyjny big_smile ). Myślę, że teraz już nie ma co nas ograniczać.