1

Odp: Tom-Fot

Tom-Fot

83-334 Miechucino, Mojuszewska Huta 6

tel. 0-602-11-85-99

[img]http://img641.imageshack.us/img641/7379/awatari.jpg[/img]

2

Odp: Tom-Fot

Gorąco polecam firmę TOM-FOT, podejście do pracy bardzo profesjonalne. Zdjęcie zrobione z gustem, oprawione w przepiękny album, film również doskonale zmontowany, nie spodziewaliśmy się że można z wesela zrobić prawdziwy film który ogląda się z wielkim zaciekawieniem, dziękujemy i pozdrawiamy :-)

3

Odp: Tom-Fot

* Pełen profesjonalizm...
* "Może" pomysłów... cool
* Indywidualne podejście do każdego klienta.

Cieszymy się, że skorzystaliśmy z tych usług.  Nic dodać nic ująć big_smile GORĄCO POLECAMY A. i A. wink

4

Odp: Tom-Fot

Mieliśmy okazję skorzystać z usług firmy "Tom-Fot" w jednej z najważniejszych chwil w naszym życiu.Jesteśmy bardzo zadowoleni
ze wzorowej współpracy z kamerzystą i oczywiście z efektu końcowego jego pracy.Dobrze, że trafiliśmy na takiego pasjonatę.
Otrzymaliśmy bardzo dobry film, który będzie cieszył przez całe życie.
Spełniono nasze oczekiwania i zrozumiano nasze potrzeby.Szczerze możemy polecić wszystkim.Pełen profesjonalizm
pozdrawiamy;)

5

Odp: Tom-Fot

ja tam polecam toma.

6

Odp: Tom-Fot

Mieliśmy okazję skorzystać z usług Pana Tomka podczas uroczystości  chrztu naszego naszego dziecka, w pełni profesjonalne podejście do powierzonego zadania, zdjęcia bardzo piękne, zarówno te zrobione w kościele jaki i u nas w domu zrobione w przenośnym studiu Pana Tomasz, wszytko oprawione w odporny na zniszczenie album, gorąca polecam.
M.M.T

7

Odp: Tom-Fot

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Uważamy, że napisane tu komentarze i opinie w pełni oddają efekty i urok wykonanej przez Was pracy smile Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegół. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni smile Oglądając film na zmianę płaczemy i śmiejemy się, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie naszego Najpiękniejszego Dnia w Nowym Życiu. Zdjęcia są rewelacyjne, przepiękne, fantastyczne dzięki nim dostrzegamy, jak wiele działo się dookoła, a czego niestety nie udało nam się zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka. Szczerze polecamy Wasz zespół, to najlepszy wybór, jakiego możecie dokonać!:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu i wesela smile Pozdrawiamy Kasia i Bartek smile

8

Odp: Tom-Fot

My również korzystaliśmy z usług Tomka z polecenia znajomych, cieszymy się, że dokonaliśmy takiego wyboru:) Tomek w tym najważniejszym dla nas dniu potrafił skutecznie rozładować towarzyszący nam lekki stres:) Po zdjęciach i filmie widać że Tomek robi to z zamiłowaniem, pasją oraz z pełnym profesjonalizmem. BARDZO JESTEŚMY ZADOWOLENI Z USŁUG TOM-FOT i spokojnie możemy polecić każdemu!!!!!:)
Sylwia i Karol

9

Odp: Tom-Fot

Decyzja na temat wyboru kamerzysty na nasz przyszły ślub została podjęta błyskawicznie po obejrzeniu filmu naszych znajomych. Był to pierwszy film z wesela który przypadł nam do gustu. To było kilka lat temu - gdy jeszcze na temat ślubu specjalnie nie myśleliśmy. Dziś kiedy jesteśmy już po i oglądamy nasz film jesteśmy szczęśliwi, że wybraliśmy właśnie Tomka.

Pozdrawiamy
Magda i Krzysztof Sz.

10

Odp: Tom-Fot

GORĄCO POLECAM!

Moim zdaniem Tom-Fot to najlepszy wybór na każdą okoliczność. W każdej minucie filmu widać, że był tworzony z sercem przez dobrego fachowca. Dwudziestopięciolecie moich rodziców na filmie wygląda FANTASTYCZNIE. Wiem ile czasu zajmuje praca nad zwykłym filmem i na tej podstawie wnioskuję, że artysta którym jest Pan Tomek włożył w to arcydzieło wiele godzin pracy i całego siebie. Jeszcze raz polecam!

Pozdrawiam Piotr

11

Odp: Tom-Fot

Polecam!!
Moim zdaniem Tom-Fot jest najlepszym wyborem na różne okoliczności widać ,że w swoją pracę wkłada wiele serca i z pasją wykonuje swoją pracę.  Ma też bardzo dobre podejście do klienta jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z filmu weselnego i bardzo Dziękujemy