1

Temat: Jakie kosmetyki na suchą skórę?

Hej. Mam suchą skórę i szukam fajnego kremu na twarz. Dowiedziałam się o koleganspa. Krem ponoć dobrze nawilża i daje efekty, kiedy jest systematycznie stosowany. Może ktoś z Was korzystał i może się wypowiedzieć? A może znacie inne sposoby na to, aby odmłodzić cerę?

2

Odp: Jakie kosmetyki na suchą skórę?

Witaj. Dobę już twoje pytanie 'wisi' tutaj i nikt z czytających nie chce odpowiedzieć smile
Nasuwa się pytanie, czy faktycznie pytasz czy tylko reklamujesz kolagen ???
Po mojemu to drugie raczej big_smile
Jeżeli jednak faktycznie pytasz - polecam oliwę z oliwek ... raz dziennie po kąpieli i osuszeniu dokładnym smarujesz oliwą i czekasz do wchłonięcia.
Sam osobiście tego nie stosuję ale znam osoby które regularnie stosują oliwę i powiem ..... jakby młodsza skóra big_smile
Zresztą na mnie również doświadczenia były robione ..... nie powiem abym czuł sie młodszy smile
Kremy z kolagenem dodatkowo, jeżeli będziesz zainteresowana na PW

Pogodnego dzionka big_smile

3

Na suchą skórę proponuję oliwę z oliwek, działa doskonale. Inny sposób? Zrób papkę z dojrzałych bananów (maseczka na szyję i twarz), trzymaj od 10 do 15 minut a potem zmyj. Może też być żółtko. wink

4

Od siebie jeszcze dorzucę, że kosmetyki na suchą skórę i generalnie warto jest zamawiać przez neta. Problem może pojawić się z kosmetykami aptecznymi, które nie są w normalnej sprzedaży, ale i na to jest sposób - są przecież apteki internetowe smile
Pod względem ceny są korzystniejsze od tych stacjonarnych. Niektóre kosmetyki czy leki są tańsze o nawet o połowę.

5

Również mam suchą skórę, ale znalazłam na to sposób. Co jakiś czas chodzę na zabieg nawilżenie diego dalla palma do dr. Kaliszewskiej . po zabiegu skóra jest elastyczna, promienna i nawilżona jak nigdy. Z całęgo serca mogę polecić zabieg i klinikę

6

Pierwszy post i od razu reklama dr jakiejśtam. Ludzie, nie dajcie się zrobić w balona. Lepiej już kupić zwykły krem za 4zł.

7

Takie które nie zawierają w sobie nafty. Niestety prawie wszystkie zawierają.