1

Temat: Jak dbać o skórę?

Hej. Macie jakieś sprawdzone sposoby, aby zadbać o suchą skórę? Słyszałam o kosmetykach naturalnych, w tym o kolagenie. Kolagen ma super właściwości i można spotkać wiele kosmetyków, które są w niego bogate smile Koleżanka stosowała krem tej firmy i mówi, że są godni polecenia. Fajna jakość wyrobów i spory wybór.

2

Odp: Jak dbać o skórę?

no proszę, jednak dobrze wyczułem spam .... big_smile
http://kafo.pl/viewtopic.php?pid=212447#p212447

polecam oliwę z oliwek na skórę nie tylko suchą - działa rewelacyjnie big_smile  ..... na uspokojenie również do picia
big_smile big_smile lol big_smile big_smile big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

3

Polecam olejek arganowy. Kupiłam oryginalny w Maroku i jestem zadowolona z efektów. W Polsce niestety są bardzo drogie (te nierafinowane).

Moje portfolio fotograficzne:
Fotografia ślubna z Poznania

4

A ja polecam wszystko co zrobione z aloesu.

5

a ja kilka piw ! piwo je dobre, piwem można klaty myć i nawadniać od środka big_smile

6

Od nadmiaru piwa można się nie dopiąć w garnitur ślubny wink , trzeba uważać big_smile .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

7

violka1 napisał/a:

Od nadmiaru piwa można się nie dopiąć w garnitur ślubny wink , trzeba uważać big_smile .

a kto się chajta ? big_smile cide polter ? big_smile

8

Nie wiem kto... to dział weselnik, więc ktoś na pewno big_smile .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

9

To prawda, kolagen ma super właściwości pod warunkiem, że jest podawany od środka. Kremy z kolagenem to tylko chwyt marketingowy. Najlepiej jest pić wywar z kurzych łapek, który jest najlepszym źródłem kolagenu. Kurację powinno się uzupełnić o naturalne peelingi i maseczki, tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat (usunięte)

10

ja polecam robić maseczki owocowe, ja polecam maseczkę bananową z kilkoma kroplami cytryny + płatki owsiane i trochę miodu smile wypas!

Świetny krem na biust https://frashe.pl Polecam

11

Stosuje kosmetyki Ziaja. One są skuteczne, ale tez w normalnej cenie.

12

Ale ziaja ma słaby skład hmm może na pierwszy rzut oka i pomagają, ale mają w sobie takie składniki, które w odpowiednich warunkach mogą odpowiadać, za starzenie się skóry. A np ich oczyszczająca seria z liśćmi manuka ma składnik, który przesusza skórę, co powoduje wytwarzanie nadmiernej ilości sebum i ... oczyszczanie nie działa.

Nawilżające tylko naturalne. Masło shea jest super. Na niektórych stronach internetowych masz nawet przepisy na własne kosmetyki, poszukaj sobie wink

Szukasz skutecznego serum przeciwzmarszczkowego? https://buatic.pl/

13

Kasia, dziękuję za ten post. Sama nie znam się za bardzo na składach chemicznych, więc tego informację są bardzo przydatne! smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.