1

Temat: Filmik animowany o naszym regionie

Chcielibyśmy stworzyć filmik animowany w którym przedstawilibyśmy krótką historię naszego regionu, najważniejsze daty, wydarzenia, miejsca.
Zastanawiamy się komu zlecić tego typu usługę? Może ktoś już przerabiał ten temat?

2

Odp: Filmik animowany o naszym regionie

Nie wiem czy w Kartuzach znajdziesz kogoś z doświadczeniem. Do takich animacji wykorzystuje się zwykle kilka programów graficznych. Nie będę wchodził w szczegóły, bo temat jest dosyć skomplikowany.
Sprawdź sobie ich portfolio: http://www.studiopigeon.pl/
Mają spore doświadczenie. A większość spraw można załatwić zdalnie.

3

Bardzo dobry pomysł. Zarówno dzieci jak i dorośli łatwo nabywają wiedzę poprzez takie graficzne dzieła. Innowacyjnie i skutecznie. Gratuluję.

4

Animowany? A nie lepiej nagrać nasze krajobrazy normalną kamerą? Może być nawet amatorska, później wystarczy korekta i naprawdę efekt świetny.  Może wydawać się Wam to trudne, ale wcale tak nie jest -i ile posiada się jakiś program do edycji materiałów filmowych, taki do domowego użytku. Coś typu movavi video editor lub nawet ten właśnie. Nie jest drogi, obsługa intuicyjna. Ewentualnie można poszukać jakichś darmowych, z tym że konkretnie nie doradzę, bo jak kiedyś zgrałem wersję za free zawirusowała mi komputer.