176

Odp: Do kogo na prawko w Kartuzach?

Powiem Ci że nie wiem jak Michał, może dobrze nauczają gdyż są dość dużą firmą i mają dużo oddziałów. Ja z 6 lat temu robiłem na kat. B tongue wtedy jeszcze istniał Okuniewski z Miechucina big_smile i był tam jeden instruktor, który dopiero zaczynał przygodę ale powiem szczerze że nauczyłem się u niego sporo i udało mi się zdać za pierwszym razem. ;] Teraz on prowadzi szkołę Lokun w Miechucinie.

177

Szczerze - polecam jazdę do Gdańska. Prawie dwa latemu moja żona chodziła na kurs do OSK Michał. Nie wiem, czy do tej pory ktoś poaza moją żoną zdał egzamin.... Wg mnie - to tylko moje zdadnie - wszystkie szkoły uczą tak, żeby trzeba było wykupić dodatkowe godziny. Po oblanym egazminie kursant wraca i dokupuje jazdy...

Nauka jazdy to przejazd do Gdańska (w korku) i powrót (też w korku) i dwie godziny mijają.

Doradzałem żonie, żeby wybrała szkołę w Gdańsku, ale wybrała Żukowo. Potem przyznała mi rację. Po trzykrotnie oblanym egzaminie wykupiła dodatkowe godziny w szkole w Gdańsku. Po zmianie dziwnych nawyków, na które również zwracałem uwagę, zdała za pierwszym razem (tzn w sumie za 4) smile

178

Nikomu nie polecam instruktora z Chmielna: ''Bartka'' !!! Kłamie, oszukuje, spóźnia się na umówione godziny albo wciąż przekłada jazdy...  udaje że coś załatwia a później się okazuje, że trzeba to załatwić samemu bo on tego nie zrobił... Moim zdaniem najgorszy instruktor w powiecie... zanim zdałem musiałem wykupić sobie kilka godzin w innych osk, a i tak nie zdałem za pierwszym razem...Chodziłem do niego i uważam to za największy błąd jaki mogłem popełnić... Po prostu strata czasu i pieniędzy...

179

Ja chodziłam do Micha.....  nie polecam może miałam pecha z instruktorem, ale beznadzieja. dziś wróciłam na prawko chodze do nowego filippa tam jest jeden bardzo dobry instruktor..  a stres i tak robi swoje:(

180

akby ktoś chciał zapisać się na kurs to mogę polecić jednego, najlepszego instruktora w całym powiecie kartuskim(do którego chodzą nawet osoby z sierakowic, które przecież mają ośrodki na miejscu). Projekty domów Radom http://www.radom-projekty.pl/ No właściwie dwóch, bo to spóła hehe. Ojciec z synem. Zenek i Michał W. big_smile big_smile plac przy szkole na Mściwoja. Gdyby nie oni to pewnie jeszcze teraz walczyłabym z moim prawkiem lol
Buuuziaczki dla pana Zenka:*:* big_smile no i dla Michała też hehe wink kiedys się do Was zapiszę na kat C lol

181

Czy ktoś z Was ma numer do Pana Michała Wilkowskiego?