1

Temat: Wakacje w Łebie

Ja tak myślę, żeby zmienić trochę otoczenie i pojechać do Łeby.  Znalazłam już tanie noclegi, czy ktoś może polecić jakiś dobry transport od nas?

2

Odp: Wakacje w Łebie

Zależy z jakiej miejscowości. z Bytowa jeździ autobus. a ogólnie to proponuję skorzystać z Blablacar

3

Łeba to centrum krajowego spędu letnich wczasowiczów. Jeśli lubisz tłok, rozgardiasz i wszechobecną tandetę to polecam. Jeśli chcesz wypocząć nad morzem to radzę wybrać inną miejscowość. Osobiście Łebę bardzo lubię ale raczej poza sezonem.

4

Dokładnie, w Polsce są chyba lepsze miejsca do odwiedzenia, a jeśli jesteś w stanie dołożyć troszkę pieniędzy to lepiej wybrać się gdzieś za granicę, np. na południe grecja last minute, o wiele lepszy klimat.

5

Pewnie, że są lepsze miejsca w Polsce do odwiedzenia. Np. Wejherowo. Ceny dużo niższe, mniejszy tłok, wreszcie cała paleta atrakcji. W końcu Wejherowo to duchowa stolica Kaszub. Polecam poszukać informacji na stronie Urzędu Miejskiego w Wejherowie - www.wejherowo.pl

6

Najlepiej dostać się własnym autem. Jeśli chodzi o noclegi, to najlepiej zerknąć sobie na portal Łeba noclegi . Można tam znaleźć ciekawe oferty w atrakcyjnych cenach. Jak widać wakacje wcale nie muszą być drogie.

7

A jaka jest sensowna alternatywa w okolicy wobec Łeby? No bo przecież nię Dąbki, Karwia, czy Władek. tongue

8

Polecam Sasino niedaleko Łeby. Miasteczko dużo mniejsze od Łeby, spokój, cisza i dużo mniej turystów na plaży. Do Łeby kilka kilometrów, tak że można się spokojnie wieczorem wybrać.

9

Według mnie najlepiej to dostać się do Gdyni i później pociągiem prosto do Łeby. Od nowego roku ma jeździć w końcu PKM-ka do Kościerzyny to będzie nawet jeszcze łatwiej dostać się do Trójmiasta.

JacekJ