1

Temat: Zastawa stołowa

Forumowicze może wiecie, gdzie kupię oryginalny i wyjątkowy zestaw zastawy stołowej.
Ma to być prezent dla chrzestnej na 50-te urodziny. Możecie polecić coś sprawdzonego?
Może jakieś odpowiedzi?

2

Odp: Zastawa stołowa

Ja osobiście serdecznie polecam rodzimą wytwórnie wyrobów ceramicznych z Lubiany. big_smile Mam zestaw na 12 osób (dostaliśmy z Mężem z okazji ślubu) i nie dość że porządny, to jeszcze z kaszubskimi wzorami. Jeżeli chrzestna nie ma nic przeciwko kaszubskim wzorom, a nawet podobają się jej, to będzie to idealny prezent. big_smile Zresztą można tam też kupić coś bez wzoru kaszubskiego. smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

3

Lubiana jest dobra gatunkowo-potwierdzam smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

4

Wszystko zależy od tego ile chce się wydać.
Akurat w internecie jest wiele fajnych ofert. Co do wyrobów ceramicznych z Lubiany - są bardzo dobre. Na pewno można znaleźć ciekawe tematy.

5

Lubliana albo Ćmielów - ponadczasowy. W tańszej opcji ich firma córka - Chodzież. Ja mam z tej drugiej zestaw obiadowy i sobie chwalę.

6

Ja mam coś bez marki ale uważam że na prezent lepiej kupować te sprawdzone

7

Zależy co kto lubi. Ja na przykład uwielbiam stylistykę z Bolesławca. Nie tylko ich kultowe pawie oczka, ale też i bardziej kolorowe propozycje. Mają na przykład przepiękne serwisy do kawy czy herbaty. Ale wiem, że nie każdy jest miłośnikiem tego typu estetyki.