76

Odp: To jest trendy

Ja słyszałam że trendy są zegarki damskie, coraz więcej osób je nosi. Szczególnie te na bransolecie pasują do każdej sukienki. Sama mam już chyba z pięć.

77

Tak prawda, sam widziałem tongue
noszone nieco powyżej kostki, trendy ...... big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

78

Podobno tego sezonu modne jest złote i srebrne oraz połączenia galowe czyli czarne z białym.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

79

Od lat jestem wierna stylowi grunge, uwielbiam jego mroczny charakter i to, że nosząc wytarte dżinsy i długi sweter czuję się naprawdę wyjątkowo. Ostatnio tutaj http://mag.net.pl/ubierac-sie-w-stylu-g … i-stylowo/ znalazłam porady jak dobrze wyglądać łącząc niektóre kombinacje w tym stylu. Od lat słucham Nirvany i myślę, ze ten styl najlepiej oddaje moją osobowość.

80

Na jesień/zimę wracają koszule zawiązywane pod szyją w kokardy. Pamiętam gdy takie nosiła moja babcia wink .
Poza tym krata i pstrokatość ogólnie np.  wiktoriańskie kwiaty. Niektóre źródła podają, ze srebrny nadal jest na topie.

Miłego dnia smile

81

Słuchajcie a możecie mi doradzić w sprawie prezentu dla żony? Na walentynki chciałbym jej dać coś konkretnego. Zastanawiam się mianowicie nad zegarkiem.
Ogólnie widzę,że za każdym razem jak przechodzimy obok sklepu z zegarkami to patrzy się na te Skageny. Który jest lepszy?

82

Połączenie czerwonego z czarnym wchodzi w modę... moje ulubione zestawienie big_smile .

Miłego dnia smile

83

Jakie kolczyki w uszach nosicie? Co jest teraz modne.
Czy dalej trendy jest kilka kolczyków w uchu?

84

Ja czekam na modę klipsów wink .

Miłego dnia smile

85

Violka a po co czekasz? roll Dziś dnia wszystko jest w modzie, nawet to co nie jest, a może nawet przede wszystkim.
Skoro taka Maffashion może nosić koc termiczny zamiast płaszcza na największych pokazach mody, a do tego szpilki ze zwykłą, brzydką gąbką przeciw otarciom, to dlaczego Ty miałabyś nie nosić klipsów? czym one się różnią od innych? - zapięciem jedynie, ale przecież mogą być równie piękne. smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.