1

Temat: Metody i system ogłupiania gawiedzi

Kościół nie zwalcza już „komunistycznych świąt,np. robotniczo-chłopskiego" 1 Maja. Kościół przerabia je na swoją - nomen omen - modłę.
Pochód przecież łatwo da się zastąpić pielgrzymką do sanktuarium przy centrum Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich „Nie lękajcie się", trybuny - ołtarzem, a w roli pierwszego sekretarza z powodzeniem może wystąpić Jego Powłóczystość kardynał Stanisław Dziwisz. I tak właśnie będzie wyglądał tegoroczny scenariusz pierwszomajowych obchodów w Krakowie.
    „Wszystkich Ludzi Pracy zapraszamy na dziękczynienie za dar błogosławionego Jana Pawła II, robotnika papieża, który wyszedł spośród ludzi pracy: z kamieniołomów na Zakrzówku, z solvayowskiej kotłowni, a potem z Nowej Huty. Niech obecność pracujących i bezrobotnych, emerytów i rencistów wraz ze swymi sztandarami religijnymi, jak i związkowymi wokół ołtarza będzie wyrazem jedności Ludu Pracującego, mającego poczucie godności pracy i pragnącego dobra dla wszystkich"
- wzywa na stronie małopolskiej NSZZ Solidarność konsekrowany szaman Władysław Palmowski.
Nieprzypadkowo też akurat w Święto Pracy katolicka Warszawa zaplanowała dać zdecydowany odpór ateizacji. W ramach ewangelizacji stolicy diecezja warszawsko-praska 1 maja ogłosiła wielkie tropienie śladów katolickiego Boga w „ateistycznej przestrzeni Warszawy". I zamiast „ateistycznego" pierwszomajowego pochodu dowcipnie zaproponowała „rajd świętych", czyli omodlenie wszystkich napotkanych na warszawskiej Pradze przydrożnych i przydomowych krzyży i kapliczek.
Pierwszomajowy pochód ewangelizacyjny ma bowiem dobitnie uzmysłowić mieszkańcom, „ile praskich ulic, którymi codziennie chodzą i jeżdżą, zaprasza do wiary przez samą nazwę - przypominając o osobach świętych".
Ponad stuletnie święto ludziom pracy jakby nigdy nic postanowiła również ukraść diecezja opolska. „Uroczystości pierwszomajowe będą połączone z reaktywowaniem diecezjalnego Bractwa św. Józefa" - poinformował swoich diecezjan w liście duszpasterskim  Jego Fluorescencja biskup opolski Andrzej Czaja. I zapowiedział ten diecezjalny szaman odtąd „przeżywanie 1 maja każdego roku jako diecezjalnego Święta Rodziny". Zgodnie z życzeniem purpurata dawne robotnicze święto winno się stać

„okazją do wyrażenia wdzięczności Bogu za wielkie dziedzictwo wiary i papieskiego nauczania, w którym, św. Jan Paweł II wiele uwagi i pasterskiej troski poświecił małżeństwu i rodzinie”

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

2

Odp: Metody i system ogłupiania gawiedzi

Onufry, proszę byś w temacie Polityka pisał o polityce. Powyższy post jest nie na temat.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

3

Odp: Metody i system ogłupiania gawiedzi

dreams napisał/a:

Onufry, proszę byś w temacie Polityka pisał o polityce. Powyższy post jest nie na temat.

Wasza Wysokość!
Przecież Kościół rzymski czyli watykański szczególnie w Polsce już oficjalnie głosi, że w sprawach polityki ma teologiczne, ewangeliczne i moralne prawo oddziaływać na naród.. Naród zresztą w 99,999999999999 % katolicki.
Zatem pomijanie Kościoła rzymskiego watykańskiego w tematyce szeroko pojętej polityki jest afrontem i jak głosi jedynie słuszna prawda w eterze czyli radio co_Maryja wspierane już obecnie  przez Episkookupanta - niedopuszczalną dyskryminacją "ludzi wierzących" czyli ich. 
Dowód: Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski - List pasterski "Wychowywać do prawdy" z 7 września 2014 roku.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.