1

Temat: Jaki abonament na telefon stacjonarny

Potrzebujemy założyć telefon stacjonarny. Chodzi o to, aby uzyskać nr stacjonarny. Sporadycznie będą wykonywane połączenia. Rozważam Orange lub Netia... no chyba, że jest coś innego? Tańszego?

2

Odp: Jaki abonament na telefon stacjonarny

Dwie firmy które wymieniłeś mają w swojej ofercie połączenia na VoIP. To jest technologia która umożliwia wykonywanie połączeń za pośrednictwem sieci internet. Trochę jak przez skype, tylko lepszej jakości. Daje też spore możliwości jeżeli chodzi o wykorzystanie centralek (gdy jest kilka połączeń w tym samym momencie), przekierowania rozmów itd. Taką ofertę znajdziesz chociażby w Datera. Patrz na stronie [moderowane].
Najlepiej zadzwoń na infolinię.

3

Myślę, że wybieraj coś z tego. Netia ma całkiem niezłą ofertę.

4

A warto jeszcze mieć telefon stacjonarny? wśród moich znajomych nikt już nie ma A i wśród starszego pokolenia coraz mnie np. mój śp. Dziadek już pare lat temu zrezygnował ze stacjonarki - komórka mu wystarczyła.

5

w dzisiejszych czasach telefon stacjonarny w domu to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

6

Jedynie w firmie stacjonarny moze mieć uzasadnienie. Choć coraz więcej firm już też nie potrzebuje takowego, ma komórki, maile, faxy przez internet. Stacjonarka staje się przeżytkiem.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile