1

Temat: Smoleńsk - sumienie Jarosława

Umiłowani Siostry i Bracia!
Bardzo przepraszam, ale mam pytanie do miłościwie nam panujących.
Czy te smoleńskie miesięcznice stały się już świętem państwowym? Jeżeli nie – bo na razie w kalendarzy pusto – to kto do qurfy nędzy płaci za te opłotki, parkany, reflektory, nagłośnienia, trybuny, za zamknięte ulice i cały ten usakralniony cyrk na kółkach z udziałem rzymsko katolickiej szamanerii podczas którego opluwa się „gorszą część” obywateli RP i szczuje jednych na drugich?
Jako jeden z „gorszych” obywateli tego kraju, płacący sumienie podatki i inne daniny na rzecz państwa a są one – co powszechnie wiadomo - nie małe, nie zgadzam się aby jeden „człowieczek” moją krwawicą koił swoje wyrzuty sumienia.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

2

Odp: Smoleńsk - sumienie Jarosława

Jak to kto płaci? My wszyscy big_smile . Jak za wszystko zresztą. Żaden polityk, żadnej nacji jeszcze nigdy nic nie zafundował publicznego z własnej kieszeni.
Na marginesie: "Ucho Prezesa" oglądacie?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

Odp: Smoleńsk - sumienie Jarosława

- Jeżeli mówimy o głównym aktorze tej całej historii, Antonim Macierewiczu, to przypominam sobie fragment naszej rozmowy, kiedy zostałem do niego wezwany. Powiedział do mnie tak: "przecież pan jest inteligentnym człowiekiem. Pan zdaje sobie sprawę w sposób oczywisty, że zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne" - powiedział gen. Piotr Pytel.
++++++++++++++++++++
Każde dziecko z przedszkola i każdy orangutan w ZOO już dawno się zorientowali że ,,zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne''

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.