1

Temat: multiMedia (dawniej Teletronik)

stefan napisał/a:

No proszę mam niespodziankę - ten numer tej firmy ponoć już nie istnieje
Maszyna zaczeła mówić że numer jest nie prawidłowy więc wujek gogle znalazł firme - multimedia w Gdyni ......
Pani pod numerem 244-244-244 poinformowała mnie że numery byłej już firmy Teletronik są wyłączone (??????)
Na fakturze za m-c kwiecień 2014r, otrzymanej wczoraj - nadal jeszcze są ......
słowem wszelki kontakt to ten numer właśnie 244-244-244

wa napisał/a:

Zgodnie z dotychczasowymi umowami, abonament opłacany był z góry, dlatego po wizycie w BOK maja faktura za m-c kwiecień została anulowana. Jeżeli dokonaliście opłaty za m-c kwiecień przed otrzymaniem faktury to nie należy jej opłacać.

http://kafo.pl/viewtopic.php?pid=193003#p193003

Zakładam nowy wątek bo już nie ma Teletronika

Dzisiaj od godziny 8:00 nie mogłem wejść na forum kafo.pl jak i również na portal informacyjny, wejście na inne główne portale miałem. Podejrzewając awarie skontaktowałem sie z właścicielem który kategorycznie zaprzeczył aby coś podobnego miało miejsce.  Po rozmowie rozłączyłem kablówkę przełączając sie na modem T-mobile gdzie otrzymałem dostęp do portalu. No i niby wszystko byłoby w porządku ale zadzwoniłem do operatora kablówki ze zgłoszeniem usterki.
No i sie zaczęło..... wpierw zostałem zweryfikowany czy mam prawo coś podobnego zgłaszać ....
Okazało się że mam prawo to pani zaczęła mi wciskać kit że to jest  normalne że pewnie to strona na która chcę wejść nie istnieje lub błędnie wpisuje adres ...... Koniec końców przekierowała mnie do działu technicznego gdzie ponownie zostałem sprawdzony, pod względem technicznym tym razem. Modem + wi-fi i poradził mi pan z Kalisza chyba żebym odłączył wszystko i włączył sie bezpośrednio pod modem. Próbował wcisnąć usterkę w moim sprzęcie. Nie trafiało do niego że kolega  dwie ulice dalej również nie może wejść pod ten adres.  Nawet informacja że za czasów Teletronika podobne sytuacje miały miejsce i trwały kilka minut. Po zgłoszeniu natychmiast były usuwane.
Koniec końców zarejestrował moje zgłoszenie. Otrzymałem informację - do 24 godzin otrzymam informacje i powinno zostać sprawdzone czy aby to nie u mnie ......

Około godziny 9:30 komputer wyświetlił stronę portalu....

Jakież było moje zdziwienie gdy zadzwonili z mutimedia z ankietą nt. zadowolenia z obsługi klienta
Mało że przerwało nagranie informacyjne to nie mogłem wciskać na klawiaturze znaków które chciałem aby ich podsumować. Może gdybym wciskał noty których oczekują to nie miałbym problemów .....

Wnioski wyciągnijcie sobie sami .......

Pogodnego dzionka big_smile

2

Odp: multiMedia (dawniej Teletronik)

odnośnie ankiety big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=0n_Ty_72 … page#t=127

3

Niedawno natknąłem się na stronę w/w firmy i zauważyłem że przy kwocie którą płace za internet i tv powinienem mieć więcej kanałów i szybszy internet. No to zadzwoniłem do multimedia i tłumaczę jakiejś pani że byłem abonentem Teletronika ,że płacę tyle i że z info na ich stronie wynika że powinienem mieć szybszy net i więcej kanałów tv i że przedłużę z nimi umowę na warunkach ze strony internetowej ( moja już się skończyła). Na to Pani mi mówi ,że mogę owszem przedłużyć z nimi umowę ale oferta ze strony jest tylko dla nowych klientów, to pytam gdzie jest dla przedłużajacych umowę ? Na to pani mówi że na stronie nie ma . Zapytałem co może mi w takim razie zaproponować- no i zaskoczenie ;-) jak przedłużę z nimi umowę to będę miał trochę szybszy internet , tyle samo kanałów co mam i ...... kosztować będzie mnie to jakieś 20 zł więcej niż płacę dotychczas;-) Taka promocja ;-) 20 zł drożej praktycznie za to samo;-)
Pani była strasznie zdziwiona ,że nie jestem zainteresowany..

4

kaszub1 napisał/a:

Pani była strasznie zdziwiona

ta pani z reguły chyba bywa strasznie zdziwiona big_smile
dzisiaj również dzwoniłem, nie było neta od ponad godziny
Pani wyjasniła,  trwają planowe prace modernizacyjne i nie będzie dostępu do internetu do godziny 16 .......
nie potrafiła w takim układzie wyjaśnić dlaczego o czymś takim nie informuje sie abonentów w mediach powiedzmy
dlaczego firma po prostu lekceważy abonentów wyłączając co pies szczeknie dostęp do internetu (bez obrazy piesków)
dlaczego następują całkowite odłączenia sygnału TV oraz netu, sygnał TV w godzinach wieczornych ........
coś sie pogorszyło w dawnym Teletroniku .... sad

5

No tak, mieliśmy Teletronika ..... mamy Multimedia..... jeszcze mamy bo znalazłem to :

UPC, największy operator sieci kablowych w Polsce, spodziewa się sfinalizować przejęcie spółki Multimedia Polska pod koniec 2017 r. - wynika z raportu amerykańskiego właściciela UPC, spółki Liberty Global.

i dalej :
W październiku 2016 r. akcjonariusze spółki Multimedia Polska podpisali przedwstępną umowę sprzedaży 100 proc. akcji firmy na rzecz UPC Polska. Zawarcie ostatecznej umowy sprzedaży akcji nastąpi pod warunkiem wydania przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgody. W styczniu UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez UPC kontroli nad spółką Multimedia Polska. ..............

zapraszam do całego art. >>>>http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos … 64509.html

Jakby ktoś gdzieś przeczytał że miasto zostało przejęte przez jakieś spółki to proszę dajcie znać ...... big_smile

6

To chyba akurat dobra informacja, bo nie znam ani jednej osoby, która byłaby z Multimediów zadowolona wink . Moze UPC będzie mieć lepszy kontakt z klientem i lepsze oferty. Pożyjemy zobaczymy wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile