26

Odp: Jak pozbyć sie kreta .......

senior napisał/a:

Może żyć do 3 lat.

Biorąc pod uwagę datę mojej rejestracji tutaj, niewiele już zostało....
Ale te świece i trucizny.......a feeee   big_smile

27

tobie to sto lat życzę, świece na torcie i perfumy

28

Dziękuję big_smile
Ufffff, aż mi lżej, nie muszę po maskę gazowa do pracy lecieć lol

29

tupać , ostro tupac !!!!:lol::lol::lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

30

jemJOzKASZEB napisał/a:

tupać , ostro tupac !!!!:lol::lol::lol::lol:

dreams napisał/a:

Jak pozbyć się kreta... Dwuznaczny tytuł, nie powiem. tongue
Ale żeby kotu dać zapalić? big_smile

Jedyna skuteczna metoda to urządzenie elektroniczne pirotechniczne ( nie na ultradźwięki, bo to nie skutkuje!). Grono użytkowników wyraziło swoja opinie
http://www.kret-boom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=6

smile

/post moderowany przez moderatora/

31

Popatrz na kretowisko .
Tam jest cały temat poświęcony mendzie .
kret z rodziny mendowatych , to taka odmiana , co po forach chodzi .
Gnidę ciężko zwalczyć gdyż żywi się kupą , podawaną mu na ręku lol
Zazwyczaj mocno zakompleksiona , któremu w życiu nic nie wyszło oprócz włosów .
Charakteryzuje się brakiem przebojowości zyciowej , słabym zdrowiem fizycznym , utrzymuje się z świadczenia usług służbom mundurowym ( na usługach komfidenckich również ) oraz szeroko pojętym paserstwem drobnymi artykułami RTV itp
Taka to familija lol
lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

32

A co tam, ubić gada kreta takim oto narzędziem mordu. U mnie się sprawdziło, choć to na nornice, ale kretowi też dało radę, i spokój.

moderowane

33

Ja próbowałam już wszystkiego do pozbycia się kretów. Niestety domowe sposoby nie pomogły. Sądziłam,że moje krety są niezniszczalne smile Aż w końcu znalazłam złoty środek , okazała się nim firma Green Style. Panowie szybko uporali się z problemem, a koszt takiej usługi okazały się mniejszy niż pieniądze, które dotychczas wydawałam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to kontakt można zdobyć na stronie www.komarzyska.pl

34

nie ma  to jak reklama ;D
ja mam pełno kretów ale z nimi nie walczę -trzeba pozwolić im żyć-to przecież też stworzenia boże lol:lol::lol::lol:
ale jak zasieje trawę to biada im!

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

35

ana34 napisał/a:

Ja próbowałam już wszystkiego do pozbycia się kretów. Niestety domowe sposoby nie pomogły. Sądziłam,że moje krety są niezniszczalne . Panowie szybko uporali się z problemem, a koszt takiej usługi okazały się mniejszy niż pieniądze, które dotychczas wydawałam.

ana34 - ja Cię przepraszam ale Twój post tak mnie rozśmieszył że nie mogę się uspokoić ha ha ha ha ha...

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

36

jemJOzKASZEB napisał/a:

Popatrz na kretowisko .
Tam jest cały temat poświęcony mendzie .
kret z rodziny mendowatych , to taka odmiana , co po forach chodzi .
Gnidę ciężko zwalczyć gdyż żywi się kupą , podawaną mu na ręku lol
Zazwyczaj mocno zakompleksiona , któremu w życiu nic nie wyszło oprócz włosów .
Charakteryzuje się brakiem przebojowości zyciowej , słabym zdrowiem fizycznym , utrzymuje się z świadczenia usług służbom mundurowym ( na usługach komfidenckich również ) oraz szeroko pojętym paserstwem drobnymi artykułami RTV itp
Taka to familijal

ha ha ha -teraz to ja sie ubawilam ,ale świeta prawda,oj świeta lol:lol::lol::lol::lol:

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

37

dobry sposób he he ,ale znam lepszy. lol

38

Kret w Polsce jest objęty taką samą ochroną prawną, jak orzeł bielik, ryś czy żubr. Szkodnika ogrodów i trawników zabijać nie można. Grozi za to kara do 3 lat więzienia i nawiązka do 100 tys. zł.

więcej -
http://finanse.wp.pl/kat,1036071,title,Sprawa-kreta,wid,15552790,wiadomosc.html?ticaid=110957
pozostaje na kolana i błagać - kop do sąsiada tongue big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

39

stefan napisał/a:

Kret w Polsce jest objęty taką samą ochroną prawną, jak orzeł bielik, ryś czy żubr. Szkodnika ogrodów i trawników zabijać nie można. Grozi za to kara do 3 lat więzienia i nawiązka do 100 tys. zł.

więcej -
http://finanse.wp.pl/kat,1036071,title,Sprawa-kreta,wid,15552790,wiadomosc.html?ticaid=110957
pozostaje na kolana i błagać - kop do sąsiada tongue big_smile

Widziałem sposób na kreta przy naszym stadionie w Kartuzach. Tam gdzie są szatnie dla piłkarzy w ogródku nabito na chyba rurki metalowe odpowiednio nacięte butelki plastikowe po wodzie 5-cio litrowej i wiatr obracając je powoduje wytwarzanie pewnych fal, które prawdopodobnie płoszą krety.
Czy to działa? Nie mam pojęcia. Jak mi się uda to wstawię fotkę.

Na Googlach znalazłem podobne odstraszacze z różnych butelek (kilka pierwszych fotek):

lynk

40

te butelki i inne dźwiękowe odstraszacze to lipa...

karbit, woda, ogień:lol:

[img]http://img229.imageshack.us/img229/2341/firefighteranimuj4.gif[/img]

41

Posadzić: czosnek, bazylię, aksamitki i kosmosę - one odstraszają krety

Postawcie mi w domu

42

bocianpako napisał/a:

żeby zrobic to w moim ogródku musiałbym ogolić psa na łyso tongue

43

Jest coś z tą sierścią psa. Ja kupiłem na Allegro lisi zapach- odstraszacz na krety. Wkłada się to do norki kreta i on się wyprowadza. Unika drapieżników. Ma dobry węch. U mnie zadziałało.

44

ja walczyłem z kretowiskami karbidem, jakimiś świecami dymnymi itd itp, słyszałem o odstraszaczach, takich co pod ziemię się wkłada (ale tego akurat nie używałem, więc nie wypowiem się o skuteczności, nawet pułapki kupiłem, ale nic tak nie zdało egzaminu jak siatka na krety i zdecydowanie nie ma co się zastanawiać nad tym, ogólnie polecam stalowe z drobnym oczkiem, bo dłużej wytrzymują. ja tyle wydałem na różne sposoby, że  lepiej kupić raz siatkę i mieć spokój...

45

Może coś z tych sposobów zadziała?

46

Ja stosuję sprawdzony środek na kreta: Difenor. Jest niezawodny, szybki i stosunkowo tani a w dodatku humanitrany! Polecam!

47

Kupujemy klatkę (rura z klapkami otwierającymi się jednostronnie), instalujemy w krecim kanale, łapiemy delikwenta, wynosimy na pole z dala od domu i po kłopocie. Dwie takie akcje wykurzyły kreta z mojej posesji już chyba na zawsze bo po prawie 8 latach nadal nie ma ani jednego. Chyba biedak zrozumiał, że nie jest mile widziany.

48

Polecam zwrócić się do firmy, bo to jednak najszybszy i najwygodniejszy sposób. Szczególnie że sami możemy sobie napsuć nerwów, a jeszcze nic nie zdziałać. Na stronie inpest.pl jest wyjaśnione jak taka walka wygląda i dlaczego warto zatrudnić do tego specjalistów. Na Kaszubach też jest mnóstwo dobrych firm tego typu.