1

Temat: studia w Toruniu

Witam
Moja młodsza siostra w tym roku zdaje maturę i stoi przed wyborem studiów. Uparła się na Toruń i "Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu" znajdującą się przy Młodzieżowej 31a. Oczywiście wolałabym, żeby wybrała jakąś uczelnie w Trójmieście bo to zawsze bliżej. Niestety jest już dorosła i ma prawo sama decydować o swojej przyszłości. Poszukuje jakiś wiarygodnych opinii o tej uczelni. Jaki tam jest poziom nauczania, kadra wykładowcza. Czy studenci są traktowani jak partnerzy czy może konieczne zło. Jaki kierunek najlepiej wybrać? jak wygląda życie studenckie w Toruniu? Gdzie warto wynająć mieszkanie? Każda informacja na wagę złota smile

2

Odp: studia w Toruniu

Najlepiej wybrać kierunek na Londyn zamiast studiować jakąś bankowość wink

3

Moim zdaniem lepiej do większego miasta

4

Np Warszawa, Poznań lub Gdańsk. Po co Toruń?

5

albo Kartuzy

6

Nie wiem czemu, ale jak słyszę dyskusje o poziomie nauczania to aż mnie trzęsie. Jak ktoś jest inteligentny to poradzi sobie wszędzie smile

7

Zdecydowanie lepiej wybierać kierunki, które już teraz uważane są za przyszłościowe. Mam na myśli chociażby psychoterapię. Jasne, nie są one najprostsze i często, aby zdobyć dobrą pracę trzeba odbyć staż w miejscu takim, jak to: psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk, jednakże uważam, że warto.