1

Odp: Żabi Dwór w Ostrzycach

Fajna duza sala, piekne okolice, all niby swietnie... ale mam pytanie czy ktos juz tam byl? bardzo bym prosil o opinie czy warto tam miec wesele i czy jedzenia dla gosci jest wystarczajaco itd...czekam na odpowiedz roll

2

My będziemy mieli w kwietniu, opiszę co i jak będzie. Póki co:
1 ponoć świetne jedzenie
2 rozbudowują się i od nast. roku będzie większe, teraz 120 bodajże, nie wiem, u nas będzie mniej
3 ceny za osobę są bardzo konkurencyjne
Nie jest to reklama tylko wyraz nadziei na fajne wesele wink
Czy warto? Pewnie tak bo termin się u nas znalazł wink a o to w tym czasie strasznie trudno.

3

Witam
Chciała bym się dowiedzieć coś więcej o tej sali. Może miał ktoś ostatnio tam wesele i jest na bieżąco z informacjami o tej sali.

4

Ja tam byłam w ostatnim tygodniu na weselu i powiem jedno - SUPER!! Dużo dobrego jedzenia, świetna i szybka obsługa, nawet duży parkiet do tańczenia, piękne podwórko i świetnie zagospodarowana infrastuktura. Do minusów zaliczam dość mały parking, ale wiadomo - większość osób przychodzących na wesela ma kierowców tongue
Mam nadzieję, że pomogłam smile

5

Bylismy tam i muszę przyznać że bardzo smaczne jedzenie.Bardzo szybka obsługa. Ogólnie dobre wrażenie i warte polecenia. Mały parking to fakt ale jak ktoś już zauwazył na wesela często ma się kierowców.

Wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem. (Ed Asner)

6

Też byliśmy tam na weselu i jedzenie super obsługa szybka jest nawet mały plac zabaw i jak ktoś jedzie z dziećmi to się nie będą nudziły i frajdą dla mojego syna był staw przy tarasie. Wynosił chleb i karmił rybki big_smile he he, a co do sali to bardzo ładna dość dużo miejsca do tańczenia wesele było na ok 80 osób i pomieścili się bez problemu.
Parking fakt mały ale to raczej mało istotne, dużo gości zostało tam na noc i mówili ze ładne pokoje.
No i piękna i cicha okolica....
Jak bym miała jechać tam drugi raz na wesele to z miłą chęcią...:)

lol   lol   lol   lol   lol
COFNIJ SIĘ, COFNIJ O CZASIE ZDRADZIECKI I CHOĆ NA CHWILĘ NIECH ZNÓW BĘDĘ DZIECKIEM

7

A może jakaś Para młoda się wypowie jak wygląda kontakt z właścicielami.

8

Miałem okazje poznać właściciela. Baaardzo fajna sala i z tego co słyszałem konkurencyjna cenowo.
Bardzo ładne i duże obejście.
Sala ładna, z nie przesadzoną dekoracją. 
Jedzenie, obsługa, sprawy techniczne wszystko na DUZY PLUS.

Lubie tam jeździć na wesela smile

[img]http://www.myga.net.pl/logo300.png[/img]

9

Podtrzymuję pytanie, jak wam się podoba w Żabim Dworze? Ktoś może ostatnio był na jakimś weselu?
Nie bądźcie tacy, podzielcie się opiniami i wrażeniami smile

10

byłam tam na weselu w zeszłym roku, ceny konkurencyjne za poprawiny nie było dopłaty, baaardzo dużo jedzenia, na poprawiny również starczyło, świeże ziemniaki w niedzielę, a nie podsmażone jak w niektórych restauracjach, wesele na 120 osób i praktycznie cały czas ludzie na parkiecie a wszyscy się pomieściliśmy, otoczenie urzeka spokojem i nikt z poza gości się nie plącze pod nogami, z całego serca polecam, sama biorę pod uwagę tę salę przy wyborze miejsca na własne wesele smile

dodatkowo większość gości została na noc, bo ceny noclegów również atrakcyjne!

11

Mają bardzo dobre jedzenie, w konkretnych porcjach, ze wszystkimi można naprawdę się bez problemu dogadać.