51

Odp: Mania grillowania

a my z Lentilem tez możemy się przyłączyc? lol  8)

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

52

Pogoda ostatnio nieciekawa, to i na grila nikt nie zaprasza, a szkoda..

A mówiłam, że pogoda będzie do bani. Można się spotkać na przykład z okazji finałowego meczu (myślę o Mindialu, oczywiście) Brazylia... Polska. lol W lipcu aura będzie niezła. Telewizor wystawimy na podwórze... Tylko co zrobić z sąsiadami? Moi sąsiedzi, z tego co wiem, nie interesują się sportem. Nie wiem jak jest u nich z "gastronomią".

53

Nie wiem jak jest u nich z "gastronomią".

~
to niech nam może kiełbaski smażą? lol  8)

54

to niech nam może kiełbaski smażą?

Są życzliwi i uczynni. Może uda się ich na to namówić. Na to smażenie, ma się rozumieć.

55

Haha, chess i jak załatwiłeś ten wstęp dla nas??
Mania grilowaie, zobaczcie nawet jak nas to wciągneło!!!
Nawet wirtulanie czujejemy zapach kiełbasek , karkówki i piwka!!

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

56

no jakoś nikt mi nie odpowiedział czy możemy wpaść. Ale stary ches ma pomysła, mam działkę i jak będzie pogoda ale dopiero ok lipca ( czerwiec idę na ćwiczenia rezerwy lol ) to ja zaproszę wszystkich, którzy będą chcieli 8)
Ty Lentil oczewiśćie czuj się już zaproszony lol  8)

57

Dziękuję!!!!
lol  lol
ja przynoszę Alkohol!!!!

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

58

To zapytam odnośnie grilla, o nieco inną sprawę. Otóż... czym wymyć grilla po wszystkim? Tyle specyfików próbowałam i żaden nie okazał się tak idealny jak mnie zapewniano. Gdy pomyśle, ze przyjdzie mi szorować kratkę  lub nawet nie szorować, ale myć i wycierać od sadzy i tłuszczu.... to mi się grillowania odechciewa. Marzy mi sie taki cud, abym tylko spryskała, spłukała i gotowe, abym nie uciapała się czarnym bleee, nie marnowała szmatek/gąbek/druciaków na jednorazowe umycie kratki. Dla mnie to jest jak koszmar!!!

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

59

violka1 napisał/a:

To zapytam odnośnie grilla, o nieco inną sprawę. Otóż... czym wymyć grilla po wszystkim? Tyle specyfików próbowałam i żaden nie okazał się tak idealny jak mnie zapewniano. Gdy pomyśle, ze przyjdzie mi szorować kratkę  lub nawet nie szorować, ale myć i wycierać od sadzy i tłuszczu.... to mi się grillowania odechciewa. Marzy mi sie taki cud, abym tylko spryskała, spłukała i gotowe, abym nie uciapała się czarnym bleee, nie marnowała szmatek/gąbek/druciaków na jednorazowe umycie kratki. Dla mnie to jest jak koszmar!!!

Z takim stresem tez odechciałoby mi się jeść, niesamowicie rażący problem - może wystarczyłoby grillować na aluminiowych tackach, spróbuj a życie będzie piękniejsze

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

60

violka1 napisał/a:

spryskała, spłukała i gotowe

Sa chyba takie pianki ale czy to domyje podpaloną kratke..?
Myślę ,że poza tackami przystosowanymi do grillowania najlepszy jest druciak mimo wszystko. wink

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

61

pianka nie da rady

62

Na balkonie przecież również można grillować, no chyba że jest naprawdę niewielki.

63

Nie wolno grillowac na balkonie, zakaz jest. Ktoś ma wywieszone pranie a sąsiad mu nakopci wink . Chyba, że elektryczny grill, ale takowy w kuchni można robić .
Mięso i kiełbaski z tacek aluminiowych niestety nie smakują tak samo. Cały urok w okopconej kiełbasce wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile