1

Temat: Gdzie ubezpieczyć samochód - wykupić OC?

Hej wszystkim!

W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym znajdę aktualnie najtańsze OC? Wiem, ze są brane różne czynniki pod uwagę, ale chodzi mi o wasze doświadczenia w tym zakresie. Dodam, że jestem młodym kierowcą, mam prawko i samochód od 2 lat. Nie mam jeszcze wszystkich zniżek.

2

Odp: Gdzie ubezpieczyć samochód - wykupić OC?

Zastanów się nad tym, aby ktoś z twoich bliskich wziął auto na siebie (oczywiście ktoś ze zniżkami), a ty staniesz się współwłaścicielem. Ja tam zrobiłam - bo normalnie musiałabym płacić ponad 1300 zł składek za ubezpieczenie OC.
Ewentualnie skorzystaj z Proama, tutaj masz linka do ich kalkulatora składek OC i AC: [moderowane]
Wyliczysz przy jego pomocy w których TU zaproponują Ci najkorzystniejsze warunki.

3

Młodzi kierowcy mają dość ciężko z OC, bo to i zwyżki za wiek, i za mały staż za kółkiem, no i nie ma się jeszcze wyrobionej ładnej historii ubezpieczeniowej. Nie ma jednak tak, że nic się nie da zrobić - najskuteczniejszym sposobem jest współwłasność auta z doświadczonym kierowcą ze zniżkami oraz porównanie wszystkich ofert w kalkulatorze OC - tu masz więcej porad, jak znaleźć [moderowane]

4

OC to ubezpieczenie obowiązkowe, a jego zakres jest uregulowany ustawowo, więc jeśli chce ktoś jedynie OC to najlepiej wybraćpo prostu gdzie taniej.