1

Temat: Premier League

Wprawdzie jestem kobietą, ale temat nie jest mi obcy. big_smile Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że trochę znam się na temacie (oczywiście powierzchownie raczej). big_smile Szczególnie bliski sercu jest mi klub Liverpool, bo interesuje się nim mój Ukochany i to w zasadzie dlatego interesuję się trochę angielską piłką. Są tu jacyś kibice? big_smile Z mężem chcielibyśmy wybrać się za kilka lat na Anfield Road na mecz Liverpoolu. Był ktoś może na meczu angielskiej Premier League? Jakie wrażenia?

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

2

Odp: Premier League

Ostatnio gorący temat toczy się wokół Diego Costy. Podobno chińska liga zaproponowała mu kontrakt na 30 mln funtów rocznie yikes yikes W głowie się nie mieści! Ale z tego co słyszałam, sam zainteresowany poważnie rozważa tą propozycję. Kto by nie rozważał.. Klub na razie w sprawie milczy..

http://zapisz.net/images/753_55feb8c34b59f5_27831461.jpg

fot. Internet

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

3

Dobre wieści dla fanów dla Kamila Grosickiego big_smile Wczoraj dowiedzieliśmy się, że został on kupiony przez angielski klub Hull City, tym samym od wczoraj oficjalnie jest piłkarzem Premier League. big_smile Co prawda Hull City co roku walczy o utrzymanie w lidze, ale może teraz gwiazda polskiego futbolu, którą niewątpliwie jest "Grosik" sprawi, że klub będzie walczył o lepsze miejsce w tabeli. big_smile
Cena transferu jak na razie jest nieznana. Nieoficjalnie mówi się o niecałych 10 mln funtów.

4

Mi temat obcy niestety, ja interesuję się bardziej sportami zimowymi... o dziwo zimy nie cierpię wink .
Jedak zachęcam innych do dyskusji, przecież fanów piłki jest mnóstwo big_smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

5

Sezon w Premier League powoli dobiega końca. Ostatnio nie było jakichś większych newsów dotyczących angielskiej piłki, jednak kontuzja Ibrahimovica na pewno zasmuciła wszystkich kibiców Manchesteru Unitetd jak i samego Zlatana. Dokładnie jeszcze nie wiadomo co sobie uszkodził piłkarz, ale na pewno chodzi o kolano i najprawdopodobniej zostanie wyłączony na jakiś czas z gry. Cóż, Jemu życzymy szybkiego powrotu do formy, a drużynie jak najlepszego miejsca w tabeli.

6

Świetna wiadomość dla fanów Kamila Grosickiego!
Nie tak dawno został piłkarzem ligi angielskiej, dokładnie Hull City, a dziś dowiadujemy się, że został najlepszym piłkarzem miesiąca Premier League. big_smile Jest to ogromne wyróżnienie. big_smile Bardzo się cieszymy i życzymy dalszych sukcesów! Brawo Grosik!!

7

Koniec sezonu w Premier League co raz bliżej. O mistrzostwo walczą już tylko dwie drużyny: Chelsea i Tottenham. Wyniki w tabeli jednak mocno przemawiają za tym, że to Chelsea zdobędzie tytuł mistrza. Osobiście kibicuję Tottenhamowi (bo Liverpool już niestety się nie załapie sad ).