1

Odp: hurtownia alkohili kartuzy

hej. Mam pytanie- orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja w hurtowni alkoholii w kartuzach?? Wódka dobra jakosciowo czy lubia oszukiwac???. A może hurtownia sezam lepsza?? generalnie słyszałam róznych opinii wiec bede wdzieczna jesli napiszecie co o nich sadzicie. Nie wiem czy kupowac z tamtad duza ilosc alkoholu na wesele..... dzieki

2

gumiska napisał/a:

Wódka dobra jakosciowo czy lubia oszukiwac

Yyyyy, przecież to hurtownia, więc sama wybierasz jaką chcesz tongue No chyba, że mają tam jakąś własną rozlewnię, ale o tym nic mi nie wiadomo smile
Najprościej to pojechać tu i tam i porównać ceny oraz wybór.

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

3

W hurtowni nie kupisz lewej wódki. Lewą kupisz u kolegów, na bazarze, z niewiadomego źródła. Hurtownie nie bawią się w lewiznę. Za dużo mają do stracenia. No chyba, że sam dostawca zrobi ich w balona. Tanio wódkę kupisz na węglowej lub w sklepie koło Sierakowic jadąc do Szklanej.

4

dzieki za odpowiedz

5

polecam hurtownie H-Z na węglowej- miła obsługa jak i dobre ceny... sezam furman odpada:) czasami ceny są chyba z kosmosu...

6

jeśli będzie dostępna to polecam woodke NEMIROFF CLASSIC ALBO NEMIROFF WHITE.
oby dwie są świetne, tyle że classic jest trochę tańszy od white ale tak samo bardzo dobry.
wiem co polecam bo moja kuzynka miała classic na weselu a goście dziękowali nam za znakomity wybór woodki.
naprawdę polecam:) i classic i white
na wesele:) i nie tylko

7

Ja porównywałam, wszystkie hurtownie, i pamiętam, że cześć alkoholu było własnie z hurtowni na węglowej a część z auchan, bo trafiła się nam promocja styczniowa, a soki kupowaliśmy z auchan i reala, gdzie za 2L płaciło się 2,5 w 2011

8

Warto kupować w listopadzie, bo firmy płaca podwójny Vat i zaniżają ceny. Nie są to spektakularne różnice.

9

VAT już nieaktualny:

http://blog.ifirma.pl/2012/10/likwidacj … dochodowy/

10

Ciekawe porady, jak będę organizował wesele to rzeczywiście przemyślę sprawę.

11

Kiedyś dostałam ofertę cen alkoholi z hurtowni sezam i pamiętam że na tamte czasy to było dosyć drogo juk na hurtownie.