1

Temat: Gdzie można naprawić APARAT CYFROWY SONY (nie wysuwa się obiektyw)

Gdzie można naprawić APARAT CYFROWY SONY Cyber Shot. 7.2 (obiektyw nie wysuwa się do końca).i mniej więcej ile kosztowałaby jego naprawa?:/

2

Odp: Gdzie można naprawić APARAT CYFROWY SONY (nie wysuwa się obiektyw)

To ja mam podobne pytanie. Gdzie w Kartuzach można sprawdzić opłacalność naprawy aparatu fotograficznego Samsung ES28. Stale wskazuje, że wyładowane baterie/akumulatorki....a to nieprawda. Zrobi ze 2 zdjęcia i każe zmienić baterie wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

Violka, idź do Karolaka.

-- // --

4

Spotkałem się z opinią że te aparaty są strasznie żarłoczne. Jakość 'nowych' baterii ma wielkie znaczenie......
Nie warto kupować w biedronie, lidlu czy innych punktach gdzie jest mała rotacja - zbyt baterii bo są po prostu nowe ale stare - pomimo że jeszcze nie przeterminowane. Kiedyś dobre były na Parkowej w tym kiosku..... to kiedyś. Obecnie nie wiem, trzeba sprawdzić.....

Pogodnego dzionka big_smile

5

Stefan> ale kiedyś tak nie było. 4 lata służył nam dobrze, wytrzymywał naprawdę długo. Napstrykaliśmy nim setki wakacyjnych fotek. Jeśli jest żarłoczny, to dopiero teraz wink . Akumulatorki kupowałam u fotografa, baterie alkaliczne w kiosku. akumulat. zostały sformatowane. Zarówno bateria jak i akumul. w innym aparacie, w innych sprzętach działają normalnie. Tak więc to nie jest wina akumulatorków/baterii.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile