1

Temat: Remont mieszkania

Już od dłuższego czasu moja druga połówka męczy mnie pomysłem remontu mieszkania. I tutaj pojawia się pytanie. Jakiś czas temu znajomy polecił mi firmę zajmującą się  aranżacją wnętrz z Kielc. Jakie macie doświadczenia z takimi firmami?

2

Odp: Remont mieszkania

Drogo smile Wszystko zależy od twoich funduszy i czy aż tak bardzo nie wierzycie w swoje umiejętności aranżacji smile

3

Można próbować z takimi firmami, ale także można wspiąć się na wyżyny własnej kreatywności i  i samemu zaprojektować całe mieszkanko. U mnie sprawdziła się firma projektowa, ale muszę przyznać, że nie była  to tania zabawa i prawdopodobnie nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Jednak jeżeli zależy nam na wynajęciu mieszkania i możliwości cieszenia się z niego dobrymi pieniędzmi warto zainwestować.

4

Planując remont dobrze jest skorzystać z pomocy fachowców. U mojej bratowej pracowała firma [moderowane]. Szczerze mówiąc jestem zachwycona teraz jej mieszkaniem. Jeszcze tak ładnie się nie prezentował. Wszystko odświeżone, położone nowe płytki. Ekipa wykonała kawał dobrej roboty. W razie czego pozostawiam namiary: [moderowane]