26

Odp: Zegarek na co dzień

Może Casio ?

27

ja nie zwracam szczególnej uwagi na firmę, najważniejsze dla mnie jest do aby były praktyczne i ładne.

28

Uwielbiam zegarki, ale niestety bez wzajemności. Nie jestem w stanie policzyć, ile z nich zgubiłam, zalałam wodą czy wyprałam, bo zapomniałam wyjąć z kieszeni. Ewidentnie nie powinnam nosić zegarka, ale jednak chciałabym. Dobrze, ze choć w telefonie jest zegar, inaczej myłabym skazana na te publiczne.

29

To po co go ściągasz z ręki i wkładasz do kieszeni? O czymś takim nie słyszałam wink . Jeśli zegarek jest na ręku, a po powrocie do domu zdejmuję go i odkładam w stałe miejsce... nie ma szans by zgubić, zalać czy co tam jeszcze. Skoro lubisz zegarki, dbaj o nie big_smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

30

Ja ostatnio w sklepie Denley - [moderowane] zamówiłam dla meża fajny zegarek. Mają naprawdę duży wybór zegarków.

31

Myślę, że doskonale sprawdzi się marka Seiko, odkryłam ją na jednym z najbardziej znanych for zrzeszających zegarkomaniaków. Sprawdź poniższy model [moderowane] aktualnie jest w bardzo dobrej, promocyjnej cenie. smile

32

Zdecydowanie polecam zegarki Casio jakoś od zawsze mam sentyment do tej firmy i nigdy się nie zawiodłam na tych zegarkach a miałam ich juz sporo.

33

Również się dołączę wink Casio!

34

Ja od 8 lat używam casio G-SHOCK, kilkukrotnie wyprany, zaliczył masę upadków itd i ciągle działa.

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...