1

Temat: Węzeł komunikacyjny w Żukowie

W Żukowie powstanie węzeł komunikacyjny

W przyszłym roku w Żukowie ma powstać węzeł integracyjny dla transportu kolejowego i drogowego; oświetlone parkingi samochodowe i rowerowe, drogi dojazdowe oraz ciągi rowerowe i piesze mają zachęcić do korzystania z transportu publicznego.
więcej - zapraszam do art. :
http://trojmiasto.onet.pl/w-zukowie-pow … ny/8kjy3w7

Pogodnego dzionka big_smile

2

Odp: Węzeł komunikacyjny w Żukowie

Właściwie Żukowo, po mimo dwóch stacji kolejowych nie ma integralnego połączenia z środkami komunikacji samochodowej.

-- // --

3

Akurat w Żukowie to potrzebna inwestycja, dobrze, że o tym myślą.

Ciekawa strona o pielęgnacji ciała http://jagodka-borowianka.com.pl/kategoria/pielegnacja/

4

Ja wtrącę dygresję, bo muszę, po prostu "nie wytrzymie" big_smile .
Mi brakuje bezpośredniego połączenia z Kartuz do Gdyni. Zawsze o tym będę pisać, przy nadarzającej się okazji, bo jest z każdym rokiem coraz gorzej. A ja nie mogę do matki jeździć tak często jak potrzeba. Niech ktoś wreszcie coś w tej kwestii wymyśli, a nie spychologia taka- jeden na drugiego patrzy lub każe się przesiadać (a przesiadki niedopasowane wcale) ... jakby to był drugi koniec kraju wink . Toż to zaledwie 40 km, a problem jak nie wiem co... hmmm.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

5

violka1 napisał/a:

Mi brakuje bezpośredniego połączenia z Kartuz do Gdyni.

Mie tiś ! już lata muszę jezdzić słeim złomem bo nie ma żadnego połączenia do śledziowa

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

6

Proponuję założyć spółkę konkurencyjną dla Gryfa, z tym że w kierunku Gdyni. Skoro byłby to monopol, sukces murowany.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

7

Miłego dnia.

-- // --

8

dreams napisał/a:

Proponuję założyć spółkę konkurencyjną dla Gryfa, z tym że w kierunku Gdyni. Skoro byłby to monopol, sukces murowany.

Właśnie z tym sukcesem coś nie tak wink . Był pks Gdynia-zlikwidowany, pks Bytów-większość kursów zlikwidowana, pks Wejrowo- też słabo (choć jeszcze najlepiej ze wszystkich- składamy dzięki o wielki ) . Był prywatny przewoźnik, którego nazwy nie pamiętam, busik taki ... ale ze 20 lat temu heh. Dojeżdżałam nim do pracy, bo najtańszy i najdogodniejsze godziny. Jednak tego już daaawno nie ma. Tak więc niby jest zapotrzebowanie, ale sukcesu nie ma takiego jakby się przewoźnik spodziewał wink . Szybciej bany się doczekam.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile