76

Odp: Witam

U mnie było to samo, ale po kilku takich imprezkach zarówno w dzień jak i w noc, poszliśmy, grzecznie powiedzieliśmy że ciut nam to przeszkadza i od tego czasu spokój. big_smile Czasem wystarczy pogadać jak człowiek z człowiekiem i od razu życie staje się lepsze, milsze i prostsze. big_smile
Peace & Love !

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

77

Taki degeneruch to i tak nie zrozumie , że to 5 i obowiązuje cisza i nie wiem co by zrozumiał przez słowa miłość i pokój jeszcze by kamieniem w okno wycelował?

-- // --

78

hehe no jo, są różni ludzie, niektórzy są niereformowalni niestety.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

79

Długi czerwcowy weekend uważam za otwarty big_smile .

http://www.xdpedia.com/obrazki/dlugi_weekend_nie_przeszkadzac_12052.jpg

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

80

Otóż jest to mój ostatni weekend przed powrotem do pracy. W dodatku nowej. big_smile Po trzech latach. Trzymajcie kciukory. big_smile

81

O jacie to na pewno dla ciebie stresujący moment, daj znać jak poszło...

82

Dam dam big_smile Stresuję się mega, ale sama nie wiem czy bardziej nową pracą czy tym, że zostawiam moje dzieci... smile

83

bobik napisał/a:

Ale firmę będziesz miał w Dzierżążnie, bo zakład który przenosisz tam chyba ma być ?, a od Kiełpina to kawałek drogi

Najważniejsze nie zapomnij o bezpieczeństwie w zakładzie pracy.

84

Miłego dnia big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

85

A tak, dziś ma być słoneczny dzień.

-- // --

86

Hej, hej... jak mija weekend?

dreams napisał/a:

Stresuję się mega, ale sama nie wiem czy bardziej nową pracą czy tym, że zostawiam moje dzieci... smile

Typowa matka-polka wink  . Powodzenia w pracy życzę i spokojnej głowy o dzieci big_smile .

Drab napisał/a:

A tak, dziś ma być słoneczny dzień.

Kto jeszcze nie korzystał ze słońca, ten biegusiem na spacer... albo truchtem, albo w podskokach wink ... byle na spacer big_smile .

Miłego dnia smile

87

chestero napisał/a:

Witam smile

Jakby na to pewnie powiedziała BuBu :razz:

na początek coś dla śmiechu ...

do takich spraw jest temat http://kartuzy.info/forum/viewtopic.php … mp;start=0

Nie żebym był złośliwy  :mrgreen:  :razz:  :razz:

Ty nigdy nie jesteś złośliwy

kropka

88

Witajcie.
Kolejny weekend zachęca do spędzenia miło czasu. Jakie plany na sobotę i niedzielę?

Miłego dnia smile

89

Heeej wszystkim!!!! Chwilę mnie tu nie było, to był bardzo intensywny i szybki tydzień, ale dajemy radę!!  Początek pracy bardzo pozytywny, pierwsze dwa dni drżałam o swoje latorośle ale ostateczni przeżyły!!! big_smile:D Wszystkim życze super fajnego weekendu smile oby był słoneczny!
Peace & Love

90

pastel napisał/a:
chestero napisał/a:

Witam smile

Jakby na to pewnie powiedziała BuBu :razz:

na początek coś dla śmiechu ...

do takich spraw jest temat http://kartuzy.info/forum/viewtopic.php … mp;start=0

Nie żebym był złośliwy  :mrgreen:  :razz:  :razz:

Ty nigdy nie jesteś złośliwy

Linek nie działa Pastelko big_smile ja doch nie jem zły chłop ?

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

91

ale bje że big_smile