1

Odp: Co Gdzie Kiedy...

Dlaczego tak wiele imprez w kartuzach odbywa się jakoś "po cichu"?
Mimo, że stale zaglądam do wszelkich "Co Gdzie Kiedy" czy innych zapowiedzi "imprez" Zazwyczaj o ciekawych, choćby niewielkich imprezach dowiaduję się PO..bo w prasie lokalnej opisywane jest to co Było!
tak było z np ostatnim koncertem kakofonii i reszty, tak było z niedawnym kiermaszem swiatecznym na rynku i kilkoma innymi. Przez przypadek widziałam plakat o koncercie kolęnd w szkole muzycznej w Kartuzach w UG Kartuzy..ale to naprawde przypadek...nie pamietam godziny i teraz szukam..i tego nie ma w zapowiedziach...
Czy ja nie umiem szukać? Czy jest jakies tajemne miejsce gdzie takie ogłoszenia są...Mam małe dzieci ( no nie takie już malutkie;)) i chętnie poszlabym z nimi to tu to tam....

katakus

2

Witaj Katakus, w info kartuzy po prawej stronie pod hasłem "Polecamy , patronujemy "
część imprez jest tam opisanych już wcześniej. Po za tym możesz spróbować  tutaj.

-- // --

3

Witam, czy ktoś był na spotkaniu z Magdaleną Zawadzką-aktorką , które odbyło się 28.01.2010 w sali Urzędu Gminy? Pani Zawadzka promowała książkę napisana prze mężą Gustawa Holoubka  "Wspomnienia z niepamięci"
Byłam na tym spotkaniu i wyszłam zauroczona. Tak jak sobie wyobrażałam to bardzo miła osoba, taka drobna osóbka o dżwięcznym głosie. Wspaniale mówiła o mężu i jego książce. Kupiłam książkę i nie ukrywam , że przez wieczór pochłonęłam 120 stron, jest bardzo ciekawie napisana i wiele można dowiedzieć się o dzieciństwie i młodości Holoubka a były rzeczywiście niesamowite. Może ktoś był i podzieli się odczuciami?

4

Na spotkaniu nie byłem,książki nie czytałem,ale słysząc nazwisko Gustawa Holoubka tylko żałuję,że nie byłem na spotkaniu i że nie mam tej książki.Książkę poszukam.G.Holoubek-aktor genialny,niepowtarzalny i szkoda,że tak mało poszło jego śladem.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

5

Mam 2 bilety na ten występ ale nie oddam za żadne skarby. Myślę, że ciężko będzie zdobyć / odkupić bilet.
Jednak jak było przedstawienie teatralne "kamień" to wszystkie bilety były sprzedane ale na sali było 20-30 miejsc wolnych. Może warto spróbować pójść 4 listopada, a nóż widelec uda się zdobyć bilet?

Try out our free    Testking - itil certification     and latest comptia    Test-king Lean Six Sigma    training courses to get high flying success in final and     cca.edu

6

a może ktoś ma ochotę na małą wycieczkę do Warszawy big_smile na koncert Noviki. Będzie okazja, żeby posłuchać dobrej muzyki, poznać się i trochę pobawić, bo klub wygląda na całkiem fajny smile

7

Myślę, ze przyszłym miesiącu na pewno udam się na film "Królowa pustyni" z Nicole Kidman w roli głównej. Zresztą to film samego Herzoga, więc myślę, że warto. Uwielbiam dobre kino.

8

Był ktoś może na tegorocznej Verba Sacra w Wejherowie? Jeśli nie, polecam wybrać się w przyszłym roku - niezapomniane wydarzenie! Dla ciekawych relacja: http://www.wejherowo.pl/aktualnosci/ver … n4126.html

9

Gdyby to kogoś interesowało, to nad Jeziorem Białym w najbliższą sobotę mają się odbyć Dni Krokodyla. Tutaj trochę więcej info: http://www.okuninka.org.pl/

10

Byłem na spotkaniu z Magdaleną Zawadzką. Było bardzo fajnie !

11

Warto też śledzić profile na Facebooku i dołączać do wydarzeń, wtedy się nic nie przegapi.

12

W Wejherowie jest bardzo dużo imprez, w których udział może wziąć każdy. M.in. Igrzyska Sportowe Przedszkoli czy plenerowe kino letnie. Wszelkie informacje są na bieżąco publikowane na stronie wejherowo, Polecam zagladać regularnie bo Wejherowo to miasto w którym na prawdę się dzieje!
Pozdrawiam! smile

13

Byliśmy w tym roku nad Jeziorem Biały w Okunince, koło miasta Chełm (tam jest stacja PKP). Ile tam jest imprez. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego.

14

Jest wiele ciekawych miejsc gdzie warto zabrać swoje dziecko. Osobiście ciekawe miejsca dla dzieci w warszawie poleciła mi koleżanka, byłam tam na wakacjach i byliśmy w Teatrze Małego Widza, muszę powiedzieć że rewelacja ! Świetne występy aktorów, spektakle dostosowane do dzieci, dodatkowo warsztaty plastyczne, moje dzieciaki były zachwycone !

15

Szukacie doskonałego sponsora, dzięki któremu zorganizujecie maraton lub mecz? Polecam firmę ONICO ostatnio miałam przyjemność, zapoznać się z ich działalnością i jestem pozytywnie zaskoczona. [moderowane] Dzięki tej firmie został zorganizowany świetny półmaraton w Gdyni. ONICO z pełnym zaangażowaniem wspiera sportowców. Od jakiegoś czasu możemy się również przyglądać meczom siatkarz z ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Zachęcam do bliższego zapoznania się z firmą- uważam, że warto.

16

Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu Blues w Leśniczówce - Mirachowo 2017 !!!
Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca - 01 lipca w mirachowskiej leśniczówce
a zagrają :
PIĄTEK 30 CZERWIEC godzina 17:00 (wstęp bezpłatny)
1. Mr.Big Jack
2. Blues Junkers
3. Gruff
4. Dave Fields Band (USA)

SOBOTA 01 LIPCA godzina 16:00 (wstęp bezpłatny)
1. Makar & Children of the Corn
2. Bracia i Siostry
3. Pokój Numer 3
4. Jan Gałach & Friends Tribute to ABB

17

https://images83.fotosik.pl/615/029b4bc63afd8d2cmed.jpg

18

Nie wiem czy słyszeliście ale 8 lipca zagra w Kartuzach koncert Patrycja Markowska!! big_smile nie można tego przegapić big_smile

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.