1

Temat: Co zwykle jadacie w pracy?

Jak w temacie, co zwykle zabieracie na drugie śniadanie do pracy? A może kupujecie drugie śniadanie na mieście? Jak to u was wygląda, pytam ponieważ zastanawiam się nad wiosennym urozmaiceniem diety, bo ile można jeść buły smile

2

Odp: Co zwykle jadacie w pracy?

Na mieście nie kupuję bo wielu możliwości u nas nie ma ( a kanapki to sam mogę sobie zrobić w domu). Tak więc w robocie wytrzymuję na kanapkach .A jeśli mam ochotę na coś cieplejszego to po prostu podgrzewam sobie taką zupę: profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe

3

Ja lubiłam (obecnie jestem na macierzyńskim) sobie przygotowywać jakieś szybkie sałatki w domu, czy to z kurczakiem czy owocową albo kanapki z razowym pieczywem smile nie polecam żadnych kupnych, gotowych i przetworzonych zup, dań, deserów.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

4

W pracy kanapki, czasem sałatkę, jajo w majonezie... czasem dodatkowo owoc. Zamiast sztucznych zup, proponuję w domu ugotować dzień wcześniej i zabrać w słoiczku. W pracy odgrzać i gotowe, smaczne i zdrowe big_smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

5

W pracy standardowo kanapki, a po powrocie do domu, biorę się za obiad i jem go w sumie wieczorem. Nietety nie zawsze mam czas aby przygotować sobie jedzenie na kolejny dzień.

6

AniaS napisał/a:

Nietety nie zawsze mam czas aby przygotować sobie jedzenie na kolejny dzień.

Jeśli akurat na obiad jest zupa, ryż lub makaron... i zostanie tego nieco, to zawsze warto zabrać. Mi czasem zostaje zupy na jeden kubek.

Miłego dnia smile

7

U mnie zazwyczaj były to kanapki, tylko niekiedy zdarzały się jakieś surówki czy sałatki.

8

Alu> warto ten zwyczaj zmienić. Ciepły posiłek najlepiej regeneruje siły.

Miłego dnia smile

9

No warto warto, ale niestety nie zawsze jest taka możliwość... hmm Ja również lubię sałatki, a najbardziej takie które sama wcześniej przygotuję w domu. smile