1

Temat: Wózek dziecięcy

Witam, jakie polecacie wózki dziecięce? Mnie podoba się wózek wielofunkcyjny ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji. Może macie jakieś swoje propozycje?

2

Odp: Wózek dziecięcy

Halinka> jeszcze niedawno napisałaś "Mam bardzo funkcjonalny wózek, z którym aż miło jechać gdziekolwiek, więc codzienne chodzenie przed pracą to sama przyjemność.".  Zmieniasz wózek na bardziej funkcyjny, czy ten funkcyjny stracił swoje funkcje i się popsuł wink ?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

Może to był nie do końca przemyślany zakup? Bo to niby prosta sprawa, wybór jest przecież ogromny, producentów cała masa i każdy wózek inny. Jednak przy wyborze trzeba się kierować nie tylko modą i wyglądem ale też funkcjonalnością. Jak tak jak ja ktoś potrzebuje wózka na nierówne drogi i chodniki z wysokimi krawężnikami to jednak amortyzację i duże koła musi brać przede wszystkim pod uwagę, dlatego kupiłam Amelis

4

Wózek dziecięcy firmy chico. My przewieźliśmy tym trójkę naszych dzieci przy czwartym dopiero wysiadł. A chyba nikomu nie muszę mówić jak trudne zadanie mają takie wózki.

5

Najbardziej polecam wózek firmy Egg. Może i cena nie jest najniższa za to wózek posiada
wszystko to co powinien tj. stelaż , siedzsko, gondolę i będzie Ci służył na pewno na kilka lat a może i na kilkoro dzieci smile
Co najpiękniejsze w tych wózkach to ich stylistyka a dla mnie to najważniejszy aspekt smile

Wiesz, Prosiaczku...miłość jest wtedy...kiedy kogoś lubimy...za bardzo.