26

Odp: Zegarek na co dzień

Może Casio ?

27

ja nie zwracam szczególnej uwagi na firmę, najważniejsze dla mnie jest do aby były praktyczne i ładne.

28

Uwielbiam zegarki, ale niestety bez wzajemności. Nie jestem w stanie policzyć, ile z nich zgubiłam, zalałam wodą czy wyprałam, bo zapomniałam wyjąć z kieszeni. Ewidentnie nie powinnam nosić zegarka, ale jednak chciałabym. Dobrze, ze choć w telefonie jest zegar, inaczej myłabym skazana na te publiczne.

29

To po co go ściągasz z ręki i wkładasz do kieszeni? O czymś takim nie słyszałam wink . Jeśli zegarek jest na ręku, a po powrocie do domu zdejmuję go i odkładam w stałe miejsce... nie ma szans by zgubić, zalać czy co tam jeszcze. Skoro lubisz zegarki, dbaj o nie big_smile .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

30

Ja ostatnio w sklepie Denley - [moderowane] zamówiłam dla meża fajny zegarek. Mają naprawdę duży wybór zegarków.

31

Myślę, że doskonale sprawdzi się marka Seiko, odkryłam ją na jednym z najbardziej znanych for zrzeszających zegarkomaniaków. Sprawdź poniższy model [moderowane] aktualnie jest w bardzo dobrej, promocyjnej cenie. smile

32

Zdecydowanie polecam zegarki Casio jakoś od zawsze mam sentyment do tej firmy i nigdy się nie zawiodłam na tych zegarkach a miałam ich juz sporo.

33

Również się dołączę wink Casio!

34

Ja od 8 lat używam casio G-SHOCK, kilkukrotnie wyprany, zaliczył masę upadków itd i ciągle działa.

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...

35

G-SHOCK, nie jest az tak drogi a naprawde duzo wytrzymuje.

To nie jest zwykły BLOG!!!
wybieramy fotelik dla dziecka

36

Szczerze to ja na co dzień zegarka nie noszę, podejrzewam że przeszkadzał by mi w wykonywaniu pracy...

37

Tego samego zdania był mój mąż dopóty, dopóki nie założył zegarka, prezent ode mnie na urodziny. Niedrogi, dobrej jakości zegarek przypadł mu do gustu, nosi go codziennie. Już nie podpytuje, która godzina i nie musi wyjmować komórki żeby sprawdzić czas.

38

No prezent przecież nie musi być drogi.
____
Pozdrawiam Anna