1

Temat: Sukienki sylwestrowe - czy to normalne?

Czy to normalne, że do sylwestra jeszcze 4 miesiące, a kobiety już się zastanawiają w czym pójść?

2

Odp: Sukienki sylwestrowe - czy to normalne?

No zastanawiaja się smile Zwykle najbardziej popularna jest czerń ale z tego co czytam to w tym roku równie popularne mają być sukienki w kolorach zielonym i granatowym.

Swoją drogą to gdzie spędzacie swojego sylwestra? W domu czy może na imprezie gdzieś w lokalu?

3

Moda sylwestrowa ma swoją specyfikę. Wprawdzie pojawiają się ekstrawaganckie kreacje, to trendy nie zmieniają się od lat.
Zresztą wystarczy poczytać  informacje prasowe.

4

Ja idę na wesele w lipcu i już od świat się zastanawiam w czym iść, gdzie kupić tanio to co sobie uplanowałam. Na ostatnią minutę to mogę iść w dżinsach ewentualnie, bo tylko z szafy wyciągnąć i gotowe wink .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

5

Bez przesady big_smile a co gdybyś przytyła albo schudła?!?!?! big_smile przez tyle miesięcy może się dużo wydarzyć big_smile
A tak poważnie, to ja jestem typem osoby, która lubi zrobić zakup w 5 minut bez względu czy chodzi o t-shirt czy suknię ślubną. Jeżeli wybieranie trwa dłużej zazwyczaj nic z tego nie wychodzi.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

6

A ja jestem typem, który nienawidzi na ostatnią chwile... czuję się niekomfortowo. Na szczęście nie mam problemów wagowych (jak na razie wink ), więc nie boje się o to. Mi zawsze się udawało doprowadzić do końca jeden z planów (jak nie A, to B)  wink . Natomiast względy finansowe też odgrywają tu znaczna rolę. Na ostatni gwizdek mogę być bez kasy... i co zrobię?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

7

Typowe męskie pytanie, który co roku ubiera się tak samo i nie widzi potrzeby aby to zmienić.